Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ORIGINAL MARINES

Vizitoni : WWW.ORIGINALMARINES.COM

INFORMACIONE KONTAKTI

 • *ORIGINAL MARINES* Rruga M.Shyri 48 TIRANE
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-12-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Original Marines është një markë e njohur me veshje sportive për fëmijë, adoleshentë dhe të rritur në të gjithë botën që nga viti 1983, ne kuader te zgjerimit te stafit kerkojme te punesojme Visual Merchandiser. 

Detyrat

 • Pergjegjes per te siguruar prezantimin sa më të paraqitshëm të vitrinave, dritareve të ekspozimit, pareteve të zonave të ndryshme dhe manekinave në dyqan.
 • Pergatit zonat e ekspozimit brenda dyqanit në përputhje me kriteret proceduriale, duke përdorur elementë dhe mjete mbështetëse;
 • Bashkëpunon me stafin e angazhuar në shitje dhe ndihmon për të kuptuar rëndësinë e prezantimit të produkteve, në mënyrën e kërkuar;

Kualifikimet

 • Edukimi: Arsim i larte
 • Gjuhe te huaja: Anglisht, Italisht
 • Njohuri kompjuterike: Të ketë njohuri ne perdorimin e paktes Microsoft Office
 • Eksperienca e kerkuar: Eksperience e mëparshme në profesionin e Visual Merchandiser.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".