Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Maritim Hotel Plaza Tirana

The hotel Plaza Tirana is quite simply the place to be in this vibrant city.

Ideally located in downtown Tirana set within the shopping and business district, the hotel is only 3 minutes from the House of Parliament, the National Art Gallery, the Opera and Ballet Theatre and the popular Ensemble Theatre, This newly built hotel, The Plaza Tirana, is the ideal choice for business and leisure travellers alike offering uniqu...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga;Abdi Toptani, Nr18,
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-12-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Maritim Hotel Plaza Tirana po kerkon kandidate te pershtatshem per pozicionet e lira ne Departamentin e Kuzhines.

Pozicioni: NDIHMES KUZHINIER NE SEKTORIN E STAFF CANTEEN

Detyrat

 • Meson te pergatise te gjithe artikujt ushqimore sipas metodave dhe recetave te percaktuara.
 • Mat dhe perzien perberesit sipas formules standarte per te pergatitur ushqimin nen mbikqyrjen e supervizorit (Chef de Partie) ose zevendesuesit te tij.
 • Pergatit (mis-en-place) ushqimin ashtu si kerkohet.
 • Merr pjese ne udhezimet qe jepen mbi politikat dhe standartet e kontrollit te racionit ne pjate.
 • Magazinon te gjithe artikujt ushqimore sipas procedurave te percaktuara.
 • I permbahet standarteve te higjenes dhe pastertise se Hotelit.
 • Pastron dhe ruan pajisjet, enet e kuzhines dhe frigoriferet.

Kualifikimet

Te kete 1-2 vjet esksperience te meparshme ne fushen e Kateringut dhe te Self - Service.

Per ta aplikuar kandidatet duhet te dergojne nje CV duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikoni.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vetem kandidatet me te pershtatshem per kete pozicion pune do te kontaktohen nepermjet telefonit ose me e-mail.

*Ne respektim te Ligjit Nr.9887, date 10.3.2008 per Mbrojtjen e te Dhenave Personale i gjithe informacioni i dergeruar nepermjet CV tuaj do te trajtohet ne menyre konfidenciale dhe nuk do t'i shperndahet asnje pale te trete.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".