Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Remax Invest

Remax Invest eshte pjese e Remax Albania . RE/MAX eshte rrjeti më i madh botëror në sektorin e pasurive të paluajtshme. Receta e suksesit tek RE/MAX është fokusi ynë në njerëz – klientët, konsulentët, brokerat/pronarët. Sigurimi i konsulentëve dhe brokerave/pronarëve me mjetet më të mira, suport të vlefshëm dhe mundësi edukimi, RE/MAX siguron një standard të vazhdueshëm dhe cilësor të shërbimeve të pasurive të paluajtshme për të g...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-12-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Keni plane te medha? Kerkoni sfida te reja per te arritur sukses ne karrieren tuaj?

Behuni pjese e kompanise LIDER ne bote te pasurive te paluajtshme, REMAX. Remax Invest eshte duke rekrutuar konsulent imobiliar energjik dhe me ambicie per tu rritur profesionalisht.
Cfare ofrojme?

  • Mundesi rritje ne karriere.
  • Te ardhura te larta te gjeneruara ne baze te performances.
  • Website profesional nderkombetar.
  • Trajnime brenda dhe jashte vendit.      

Kualifikimet

  • Menaxhues i mire i kohes.
  • Aftesi negociuese.
  • Aftesi per te punuar ne grup.
  • Njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht, etj. 
  • Eksperience te meparshme ne shitje dhe sherbim klienti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".