Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Communication Progress

Communication Progress Sh.p.k, themeluar në 1998 dhe me pronësi private nga pronare Shqiptare, sjell njëzet vite experiencë në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK. Të pozicionuar si ofrues zgjidhjesh të integruara horizontalisht e vertikalisht TIK, kompania synon që në mënyrë të vazhdueshme t’i mundesoje rajonit akses në teknologjitë më të avancuara, nëpërmjet vendosmërisë për cilësi dhe mbështetjes për inova...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Dritan Hoxha, Pall. M.C.Inerte, Kati 1, Laprakë, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542413901
 • Mobile: 04 2413901
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-12-2019 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Communication Progress Sh.p.k, ofrues zgjidhjesh të integruara në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK, kërkon të punësojë Zhvillues Software, të cilët do të jenë pjesë e një ekipi për zhvillimin e produkteve software.

Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Përcakton, zbaton dhe mirëmban zgjidhjet teknike.
 • Harton, zbaton dhe teston përshtatjet dhe zgjerimet e produkteve software.
 • Punon me grupin e zhvillimit dhe drejtuesin e grupit për zhvillimin e kërkesave të dizajnit në mënyrë që të jenë korrekte dhe në përputhje me nevojat e klientëve.
 • Përgatit dokumentacionin teknik dhe guidën e përdoruesit për zgjidhjet e zhvillimit.
 • Përgatit dhe paraqet raportet e aktiviteteve javore te drejtuesi i grupit.
 • Merr pjesë në procesin e testimit dhe dokumentimit të zhvillimeve të bëra për klientët.
 • Ofron suport teknik për korrigjimin e defekteve të identifikuara .
 • Në mënyrë aktive kërkon dhe ruan njohuri mbi tendencat e fundit mbi zhvillimin dhe teknologjinë

Kualifikimet

Kualifikimet dhe kërkesat:

 • Të jetë i diplomuar në Shkenca kompjuterike .
 • Të ketë minimumi 3 vite experiencë pune në zhvillimin e produkteve software.
 • Të ketë eksperiencë pune me databazat relacionale, preferohet PostgreSQL.
 • Të ketë eksperiencë pune në programim Object oriented, preferohet Python.
 • Të ketë aftësi të mira analitike.
 • Të jetë i aftë të menaxhojë kohën dhe ngarkesën e punës .
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi .
 • Të ketë aftësi për të punuar në një ambjent bashkëpunues .
 • Të ketë aftësi të mira të gjuhës Angleze, në lexim dhe shkrim.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Benefitet:

 • Punesim në një kompani Integratore Zgjidhjesh SW të qendrueshme me mbi 20 vite në treg.
 • Zhvillim profesional nëpërmjet angazhimit në projekte komplekse.
 • Trajnime/certifikime për të zgjeruar njohuritë tuaja.
 • Shpërblim dhe promovim për punën tuaj.    
 • Ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj të plotë duke përfshirë një letër motivimi dhe cv-në, brenda dates 22/12/2019 ne adresen e emailit:
 • Për kontakt drejtohuni tek Specialistja e Burimeve Njerëzore, Zj. Anisa Kryekurti. Nr. celular: +355693321778Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".