Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Intesa Sanpaolo Bank Albania

Intesa Sanpaolo gëzon një prezencë të përzgjedhur në Europën Qëndrore dhe Lindore, në vende të Lindje së Mesme dhe Afrikës së Veriut me mbi 1,083 degë dhe 7.9 milion klientë të cilët i përkasin filialeve të Grupit që zhvillojnë aktivitetin e tyre në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve bankare për individët dhe shërbime bankare komerciale në 11 vende. Gjithashtu, një rrjet ndërkombëtar specialistësh në mbështetje të klientëve korpor...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 00355 4 22 76 000
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-12-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

NJOFTIM PER VEND TE LIRE PUNE Intesa Sanpaolo Bank Albania kërkon të punësojë: Asistent i Manaxherit për Marrëdhenien me Klientin, pranë Divizionit të Korporatave dhe SME-ve.

Detyrat

Përgjegjësia kryesore:

Të asistojë dhe mbështesë Manaxherin për Marrëdhënien me Klientin, për të kyer aktivitetet në lidhje me manaxhimin dhe zhvillimin e portofolit të tij/saj, si dhe arritjen e objektivave të planifikuara në buxhet.

Kualifikimet

Kërkesat / aftësitë:

  • Së paku  2 (dy) vite përvojë pune, preferohet në rolet komerciale të rrjetit në sektorin bankar.
  • Njohuri të nivelit mesatar të Pasqyrave Financiare të kompanive.
  • Aftësi për të bashkëvepruar në mënyrë efektive me njerëzit dhe për të punuar në mënyrë të pavarur, si dhe në ekip.
  • Aftësi shumë të mira komunikimi.
  • Diplomë në Ekonomi/Finance.
  • Është parësore të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës anglishte.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët duhet të dorëzojnë në adresën e emailit dokumentet e mëposhtme: Një Curriculum Vitae Aplikimet duhet të dorëzohen jo më vonë se data 15 Dhjetor 2019.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".