Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Prestige Home

PRESTIGE HOME, është qendra e parë dhe e vetme në Shipëri, dedikuar ekskluzivisht vetëm produkteve dhe shërbimeve të linjave “HOME” , dhe “Interior Design”. Përfaqësuar nga market e linjave HOME dhe Interior Design me reputacionin më të lartë në rang kombëtar dhe ndërkombëtar: Pierre Cardin Home, DOIMO SALOTTI, ZEBRANO, VALERON, MIELE, EGLO, Magniflex, Tonino Lamborghini, ARAN CUCINE, NEW FORM, TEKA, Rastelli, VOX Electrotronic, AL...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 43149 Menaxher/e

Menaxhim
Tirane, Shqipëri 20-12-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

PRESTIGE HOME, është qendra e parë dhe e vetme në Shipëri, dedikuar ekskluzivisht vetëm produkteve dhe shërbimeve të linjave "HOME" , dhe "Interior Design". Prane qendres sone se shpejti vjen kompania  Elteco.
Elteco është ndërmarrje e specializuar e shitjes me pakicë dhe shumicë e materialeve elektrike dhe ndriçimit me mbi 10 vjet përvojë në ofrimin e zgjidhjeve të teknologjisë së lartë të ndriçimit në rajon dhe kerkon te punesoje menaxher/e shitjesh.

Detyrat

 • Menaxheri Shitjes duhet të arrijë objektivat e percaktuara, duke respektuar politikat e kompanisë.
 • Menaxheri i Shitjes duhet te mbaje marrëdhënie pozitive biznes-klient, me synim rritjen e nivelit te shitjeve.  

Detyrat

 • Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;
 • Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta.
 • Propozon produktet e duhura ne lidhje me projektin apo kerkesen e shfaqur nga klienti.
 • Kordinimi dhe menaxhimi I Perfaqesuesve te shitjes te cilet jane ne terren.
 • Pergjegjes per Show-room e kompanise dhe shitjeve te realizuara aty.
 • Përgatit analiza të tregut, të konkurrencës, të cmimeve, si dhe të kënaqësisë së klientit.
 • Ndjek hapat e shitjes se produkteve nga porosia deri ne prerjen e fatures se shitjes.
 • Pergjegjes per identifikimin e produkteve te kompanise.
 • Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Te kete mbi 2 vite experience ne fusha te shitjes ose menaxhimit.
 • Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B;
 • Te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe shitje
 • Te kete aftesi kordinuese dhe te jete korrekt.
 • Pozitiv dhe bashkepunues.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Cdo kandidat i interesuar, mund te dergoje CV-ne ne adresen e emailit 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".