Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Infosoft Group

InfoSoft Group ka udhëhequr distribucionin e produkteve të konsumit dhe IT në Shqipëri dhe në rajon për më shumë se dy dekada. Grupi është sot një nga sipërmarrjet e mëdha që angazhon profesionistë të klasit të lartë me ekspertizë të gjerë në fushën e tyre respektive, të cilët me punën e tyre sinergjike kanë mundësuar krijimin e InfoSoft Group. Grupi ofron zgjidhje me performancë të lartë për çdo aspekt të ambientit tuaj IT. Themel...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Gjergji Center, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 2251180
  • Mobile: 0692068130
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-12-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ITD shpk, kerkon te punesoje:
Menaxher Produktesh/Shitjesh ne Sektorin Commercial

Posti i kerkuar menaxhon nje gamë produktesh, per te cilat njeh specifikimet e tyre teknike, konfigurimet standarde, opsionet shtesë, limitet dhe mundësitë për upgrade, njeh konfiguratorët dhe kryen konfigurime speciale, kryen porosine tek furnitoret dhe kujdeset deri ne shitjen e tyre.  

Detyrat

-Njeh mire gamen e produkteve qe mbulon dhe specifikimet e tyre.
-Kryen porosite per produkte tek furnitoret. Ndjek statusin e porosise ne sistemin e furnitorit perkates.
-Njeh permbajtjen e kontratave te shitjes me furnitoret e produkteve qe mbulon.
-Ndjek ne menyre aktive shitjen e produkteve ne te gjitha kanalet e shitjes te kompanise.
-Negocion me firmat korresponduese (furnitore) mbi cmime speciale, cmime promocion, etj.
-Analizon kerkesat e tregut dhe jep zgjidhje ne menyre proaktive.
-Kryen procesin Pre-Sales dhe Post-Sales per portofolin qe mbulon ne menyre qe te argumentohet zgjidhja e ofruar.

Kualifikimet

-Diplome universitare ne deget Informatike Ekonomike, Inxhinieri elektronike ose informatike. (Pranohen edhe kandidate qe jane diplomuar per shkenca ekzakte, te cilet plotesojne kerkesat e tjera).-Per kandidatet per produkte networking, eshte e detyrueshme certifikata CCNA (ose te jete ne process) dhe e preferueshme certifikata CCDA.
-Te pakten 3 vjet eksperience ne pozicione pune analoge ne kompani private.
-Njohuri shume te mira per produktet IT, me specifikisht produkte si: networking, server, storage, software, security, video surveillance.
-Njohje shume e mire e gjuhes angleze (e detyrueshme).
-Aftesi shume te mira komunikuese dhe negociuese. Kualifikime te tjera:  -Aftesi te mira negociuse dhe prezantuse
-Aftesi te mira per te gjykuar dhe analizuar situatat ne kuader te biznesit
-Aftesia per te punuar ne ekip
-Aftesi te mira organizative dhe te menaxhimit te kohes

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja ne adresen e_mail.  

Te dhenat qe do te paraqitni nepermjet aplikimit tuaj do te ruhen dhe perpunohen vetem per qellime rekrutimi, ne mbeshtetje te legjislacionit ne fuqi per mbrojtjen e te dhenave personale. Me konkretisht sipas percaktimeve te Kushtetutes se Republikes se Shqiperise, Ligjit ne fuqi (Nr. 9887 date 10.03.2008) "Per Mbrojtjen e te Dhenave Personale" dhe akteve nenligjore per zbatim.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".