Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kontakt Shpk

Kontakt is an Albanian developing, engineering company that provides qualified consulting services with a high knowledge content. The service offering covers the entire spectrum from feasibility studies, analyses and strategic planning to engineering, design, project management and building. Our engineers, architects and environmental experts are working together to contribute to the development of a sustainable society. Our main t...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Frosina Plaku, Nr. 40
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542225338
  • Mobile: 0682029807
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 20-12-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Civil
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kontakt shpk eshte nje kompani ndertimi qe operon ne tregun shqiptar qe prej vitit 1999. Portofoli kryesor i veprimtarise se Kontakt shpk konsiston ne ndertimin e objekteve rezidenciale dhe komplekse banimi kryesisht ne qytetin e Tiranes. Me fillimin e objektit me te ri Phoenix pjese e kompleksit Magnet, kerkon te punesoje Inxhinier Ndertimi: Pozicioni i Punes: Inxhinier Ndertimi (Strukturist) Departamenti: Inxhinierik

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesi:

1. Zbatimi i punimeve ne kantier sipas projektit te miratuar

2. Harton dhe Kontrollon librezat e masave

3. Kontrollon dhe miraton situacionet permbledhese mujore.

4. Kontrollon dhe harton analizat teknike te cmimeve per zerat e punimeve te ndertimit.

5. Kontrollon grafikun e punimeve per ecurine normale te tyre.

6. Jep zgjidhje nga ana teknike per problemet gjate punimeve.

7. Kontrollon analizat laboratorike ne sasi dhe cmim te ardhur nga laboratori.

8. Dorezon dokumentacionin teknik te kerkuar nga Mbikeqyresi i punimeve.

9. Formulon proces-verbalet per punimet shtese.

10. Siguron implementimin e Manualit Teknik dhe të procedurave, instruksioneve, formularëve.

11. Pergjegjes per sigurimin teknik ne kantier.

Detyra te tjera qe nuk jane permendur specifikisht me siper, dhe qe jane ne funksion te permbushjes se detyrave nga ana e tij.

Kualifikimet

1. Te kete perfunduar masterin ne Inxhinieri Ndertimi Profili Strukturist

2. Te kete aftesi organizative.

3. Te jete i afte te punoje ne menyre te pavarur dhe ne grup.

4. Njohes i programeve si Autocad, Revit.

5. Njohjes i programeve baze kompjuterike si paketa Microsoft Office.

6. Njohes shume i mire i gjuhes angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Menyra e Aplikimit Ftohen te aplikojne te gjithe te interesuarit brenda dates 25/12/2019 , duke derguar CV-ne sipas formatit europian, leter interesi ne adresen e emailit, duke specifikuar tek subjekti pozicionin per te cilin aplikoni. * Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen! * Kontakt shpk merr përsipër që të dhënat e kandidatëve të trajtohen në konfidencialitet të plotë! Cel. : + 355 69 5795651
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".