Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Albimi LTD SH.P.K

Albimi LTD SH.P.K

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Gjilan, Kosovë 19-12-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania: "Albimi LTD" SH.P.K., me seli në Gjilan, merret me zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e bicikletave në tregun vendor dhe ndërkombëtar me brendin: PILOTBIKE. Kompania ofron mundësi të zhvillimit profesional për individët me ambicie dhe përkushtim për arritje të standardeve të larta të performancës. Aktualisht, ne ofrojmë mundësi punësimi me orar të plotë, për pozitat si në vijim: Menaxher/e i/e Marketingut dhe Shitjes (1 pozitë)

Detyrat

 • Menaxhon shitjet me shumicë dhe pakicë, si dhe klientët që i ka në portofolio.
 • Menaxhon marketingun e kompanisë dhe të gjitha aktivitetet në Departamentin e Marketingut.
 • Kryen hulumtime të tregut për produkte, çmime, identifikon shitjet e mundshme, vlerëson dhe zhvillon nevojat e tregut dhe të klientëve.
 • Zhvillon strategjinë e marketingut në përputhje me objektivat e kompanisë.
 • Koordinon kampanjat e marketingut me aktivitetet e shitjes.
 • Planifikon, përgatit dhe implementon kampanjat promovuese.
 • Monitoron dhe raporton për efikasitetin e marketingut brenda kompanisë.
 • Punon bashkarisht me dizajnerë dhe asiston në lansimin e produkteve të reja.
 • Përgatit produktet dhe organizon komplet pjesëmarrjen në panaire vendore dhe ndërkombëtare.
 • Zhvillon dhe ekzekuton planin strategjik për realizimin e targetit të shitjes dhe rritjen e numrit të klientëve.
 • Krijon dhe mban raporte të afërta me klientë dhe palë të tjera te interesit, njeh dhe kupton produktet dhe kategoritë e produkteve që menaxhon.
 • Mbikqyr dhe analizon buxhetin dhe shpenzimet e kompanisë lidhur me marketingun.
 • Përgjegjës për fokusin në menaxhimin e markës tregtare, ruajtjen dhe zhvillimin e identitetit dhe reputacionit të kompanisë.
 • Përgjegjës për të marrë vendime të bazuara në analiza të të dhënave nga feedback-u i konsumatorëve, për të siguruar që produktet dhe tiparet e reja te produkteve iu përmbahen nevojave te konsumatorëve;
 • Monitoron dhe raporton për efikasitetin e marketingut brenda kompanisë.
 • Kryen edhe punë të tjera sipas kërkesës të Udhëheqësit.

Kualifikimet

 • Të ketë të përfunduara studimet themelore në Ekonomi (Niveli Master i preferuar);
 • Së paku dy (2) vite përvojë pune;
 • Aftësi në menaxhimin e problemeve dhe çasje pozitive ndaj klientëve;
 • Aftësi për të marrë vendime në mënyrë të pavarur dhe për t'u adaptuar në punë ekipore;
 • Aftësi të shkëlqyeshme komunikuese dhe në të shkruar me palë të nivelit të lartë;
 • Interes dhe pasion për produkte dhe inovacion të produkteve të reja;
 • Aftësi analitike dhe numerike;
 • Aftësi të përdorimit të kompjuterit, veçmas programeve të Microsoft Office, si dhe programet e caktuara të kontabilitetit;
 • Njohuri të Gjuhës Angleze (e domosdoshme) dhe të gjuhës Serbokroate, Gjermane (E preferuar);
 • Leja e vozitjes (e domosdoshme).

Mënyra e aplikimit për të dy pozitat: Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë CV-në, një letër motivuese si dhe dokumentet që dëshmojnë kualifikimin dhe përvojën e tyre në e-mail apo ti sjellin personalisht në zyrën e kompanisë me adresë: Rr. "Lidhja e Prizrenit", p.nr., 60000 Gjilan, ose në Prishtinë, Zona Industriale (Ish - Napredak).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Vetëm kandidatët të cilët i përmbushin kriteret e lartëcekura do të kontaktohen. Aplikimi mbetet i hapur deri më datë: 05.12.2019.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".