Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
The Crew Service Shpk

The Crew Service eshte nje kompani qe ka si objekt veprimtarie sherbime ne infrastrukture si konsultim, ndertim e mirembajtje te strukturave civile e ushtarake. Kjo kompani ka eksperience ne ndertimin dhe mirembajtjen e disa bazave ushtarake ne vende te ndryshme te Botes.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirane, Rruga e Kosovareve, Nd.6/230, Kati1, Njesia Administrative Nr.5, 1001
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-12-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

The Crew Service Shpk shpall vende te lira pune per pozicionin Montues parafabrikatesh si konteniere e panele sanduic.

Detyrat

  • Se bashku me pjesen tjeter te grupit monton panele ne mure apo cati.
  • Instalon dhe monton te gjithe produktet ne anen e brendshme e te jashtme te objektit.
  • Perdor pajisjet ndihmese sic nevojiten/kerkohen.

Kualifikimet

Preferohet te kete eksperiencate ngjashmne pune.

Aftesite : 

  • Te kete aftesi te mira komunikuese
  • Te jete i gatshem dhe i afte per te punuar ne grup.
  • Te jete i afte te kryeje pune fizike.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantet e interesuar mund te dergojne CV-ne e tyre deri me date 19.12.2019 ne adresen e emailit te kompanise si dhe ne numrin e telefonit 0684005002

Te gjithe aplikantet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per  Mbrojtjen e te Dhenave Personale.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".