Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ALMA KOS sh.p.k.

ALMA KOS sh.p.k.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Gjilan, Kosovë 19-12-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALMA KOS sh.p.k Konjuh, Lipjan Kosove shpall konkurs per: Komercialist

Detyrat

 • Arritja e objektivave mujore te percaktuara
 • Vizitka te rregullta tek klientet sipas planit te vizites
 • Prezantimi i produkteve te kompanise
 • Pergjegjes per plotesimin e qellimeve te percaktuara, dhe zhvillimin e marredhenieve me kliente ne territorin e caktuar
 • Te respektoj politikat dhe procedurat e kompanise
 • Te jene te gatshem te punojne dhe jashte orarit per qellime te kompanise

Kualifikimet

 • Minimum shkolla e mesme e perfunduar
 • Te kete pervoje pune ( te specifikohet puna e me hershme)
 • Aftesi te shkelqyeshme te komunikimit ne te folur dhe ne te shkruar
 • Aftesi te mira negocimi dhe bashkepunimi me stafin
 • Obligative Patent shoferi – Kategoria B
 • Te jete banues i rajonit te Gjilanit apo I rrethines

Te gjitha te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin: 044 442 022 ose  te dergojne CV-ne e tyre se bashku me fotografi ne email.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".