Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ICT Plus

ICT Plus është kompani e specializuar në shitjen e PC, shërbimet e menaxhimit të printimit, furnizime me printera si dhe produkte të tjera në sektorin e IT.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 19-12-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

CT Plus është kompani e specializuar në shitjen e PC, shërbimet e menaxhimit të printimit si dhe produkte të tjera në sektorin e IT. Ne jemi duke u rritur dhe kemi shpallur këtë konkurs per: Sales Manager

Detyrat

 • Mirëmbanë dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët ekzistues duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre. 
 • Kërkon dhe targeton klientë të rinjë.
 • Inicion plane për krijim alternativash te reja për shitjen e produkteve të kompanise. 
 • Është përgjegjës për zhvillimin dhe performancën e aktiviteteve të shitjes në tregun që ai menaxhon. 
 • Merr pjesë në takimet e shitjes dhe takon rregullisht klientët.
 • Mban të dhëna të sakta për çmimet dhe aktivitetin e realizuar si dhe dhe raporton në menyrë periodike tek superiori i tij.
 • Ka njohuri të detajuara rreth produkteve apo sherbimeve qe ofron kompania.

Kualifikimet

 • Njohuri baze rreth Teknologjisë së Informacionit (e detyrueshme)
 • Diplome universitare në degët Marketing, Elektronike apo shkenca ekzakte. 
 • Eksperiencë e mëparshme pune
 • Njohuri shume te mira te gjuhes angleze, e preferueshme dhe njoheje e gjuhës serbokroate
 • Aftësi të mira komunikuese dhe negociuese

Për të aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumente të tjera që vertetojne kualifikimet tuaja në adresën e-mail.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".