Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
The Crew Service Shpk

The Crew Service eshte nje kompani qe ka si objekt veprimtarie sherbime ne infrastrukture si konsultim, ndertim e mirembajtje te strukturave civile e ushtarake. Kjo kompani ka eksperience ne ndertimin dhe mirembajtjen e disa bazave ushtarake ne vende te ndryshme te Botes.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirane, Rruga e Kosovareve, Nd.6/230, Kati1, Njesia Administrative Nr.5, 1001
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-12-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier ndertimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

The Crew Service Shpk shpall vend te lire pune per  pozicionin Inxhinier/e ndertimit.

Inxhinieri i Ndertimit do te duhet te ofroje suportin teknik gjate te gjitha fazave te ndertimit, ne perputhje me projektin, preventivin dhe specifikimet teknike deri ne fazen e dorezimit te objektit.

Detyrat

 • Shqyrton dhe interpreton vizatimet dhe specifikimet e projektit per te siguruar ekzekutimin teknik te punes
 • Ofron zgjidhje per problemet e inxhinierise teknike
 • Raporton te menaxheri i projektit  

Kualifikimet

 • Diplome ne Fakultetin e Inxhinierise se Ndertimit.
 • Pervoje pune mbi 2 vjet si Inxhinier Ndertimi.
 • Te zoteroje mire programin AUTOCAD, si dhe te kete njohuri te mira te Paketes Office.
 • Te kete aftesi shumete mira komunikuese , manaxheriale dhe organizuese.
 • Te kete njohuri shume te mira ne leximin dhe zbatimin e projekteve
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze te folur dhe te shkruar.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Paga eshte e negociueshme ne varesi te pervojes se kandidatit.

Aplikantet e interesuar mund te dergojne CV-ne e tyre deri me date 20.12.2019 ne adresen e emailit te kompanise.

Te gjithe aplikantet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per Mbrojtjen e te Dhenave Personale.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".