Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

Mirëseerdhët në duapune.com

AUTO 1 Albania

AUTO1.com is Europe’s leading online marketplace with its own certified and diversified inventory. As an brand-independent automotive wholesaler dealer, Auto1.com is aimed exclusively at the used car trade and is therefore a service “designed by dealers for dealers”. With just a few clicks, premium partners are able to buy certified and well documented used cars from all over Europe at competitive prices directly from AUTO1.com...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake Nr.5, Rruga Abdyl Frasheri, Qendra e Biznesit Hekla, P.31
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-12-2019 edhe 5 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
19-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Il candidato sarà inserito nel dipartimento IT, un team giovane e dinamico e, a diretto riporto dell'IT Manager e in stretta collaborazione con il team Developer dell'HQ di Milano, parteciperà attivamente allo sviluppo e alla manutenzione ordinaria e straordinaria del sistema gestionale interno.

Detyrat

Cosa farai:

  • Realizzazione di moduli software integrati nel gestionale aziendale (analisi, progettazione, sviluppo, testing);
  • Helpdesk di 3° livello nella sede di Tirana;
  • Stesura documentazione tecnica e di progetto;
  • Monitoraggio della piattaforma software locale.

Kualifikimet

Cosa richiediamo:

  • Conoscenza Livello Avanzato:
  • Linguaggi di programmazione: PHP 5+ e JavaScript (jQuery, AngularJS, Ajax) Markup Language: HTML5 e CSS Database Management System: MySql
  • Conoscenza Livello Base:
  • Markup Language: XML Application Programming Interface di terze parti (Google, Microsoft, etc.) Bootstrap
  • Diploma di maturità e/o laurea triennale in informatica, ingegneria informatica o titoli equivalenti;
  • Pregressa esperienza, almeno biennale, nel ruolo di programmatore PHP in realtà multinazionali o mediamente strutturate;
  • Esperienza nella manipolazione di grosse quantità di dati;
  • Massima competenza per lo svolgimento delle attività sopra descritte;
  • Spiccate doti di affidabilità, autonomia, proattività, precisione, pazienza, riservatezza ed etica;
  • Ottima conoscenza della lingua italiana.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Cosa offriamo:

  • Contratto a norma di legge;
  • Retribuzione commisurata alla reale esperienza maturata nel ruolo;
  • Ambiente energico, giovane e informale;
  • Sala dotata di tutti i comfort per il pranzo ed il relax, con frutta fresca, bevande e snack;
  • Concrete opportunità di crescita professionale in contesto altamente meritocratico e di respiro internazionale.

Il luogo di lavoro sarà presso gli uffici della sede centrale di AUTO1 Albania, "Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirana" ed i turni prevedono un totale di 40 ore a settimana, dal lunedì al venerdì.

Gli interessati possono mandare il CV a: [email protected]

Contatto:: +355697097481

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!

1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".