Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Tranzit SH.P.K.

Tranzit eshte licencuar nga Banka e Shqiperise per te ushtruar aktivitetin si Institucion Financiar Jo Banke ne vitin 2010. Kompania ofron mundesi te shumta financimi qe perfshijne kredi dhe pjesemarrje ne kapital per individe dhe shoqeri ne mbare vendin.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-12-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tranzit SH.P.K. eshte ne kerkim te pozicionit :

Jurist/ Asistent Jurist

Detyrat

 • Përgatitja e dokumentacionit per Gjykate.
 • Menaxhim i dokumentacionit ne dosje fizike/ elektronike.
 • Protokollim i korrespondences me institucione te ndryshme.
 • Ndjekja e rasteve ne Gjykate.
 • plotesimi i dokumentacionit dhe monitorimi i proceseve te ndryshme ligjore te kompanise.

Kualifikimet

 • Diplomë në Fakultetin e Drejtesise.
 • Njohuri të Kodit Civil dhe Procedurës Civile.
 • Aftësi shumë të mira komunikimi dhe bashkëpunimi.
 • Të realizojë me përpikmëri detyrat që i ngarkohen.
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe të jetë korrekt/e.
 • Të jetë i/e motivuar në realizimin e kërkesave të punës.
 • Të ketë përkushtim maksimal gjatë orarit të punës.
 • Eksperienca nuk është kusht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".