Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Eurolab Internacional Grup

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP (EIG) daton origjinën e saj në vitin 1995. Fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (DSD), duke u përqëndruar në kanalet On / Off Trade. EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe Mal i Zi.

Misioni i kompanisë është restaurimi i një marrëdhënie afatgjatë dhe të besueshme...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Jashar Skënderi, Komuna Kashar, Fushë Mëzez, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-12-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi, shpall vakant pozicionin: 

Digital Specialist        

Detyrat

 • Krijon dizajn profesional dhe që tërheq vëmendje.
 • Përgatit dhe gjen foto/video për komunikim.
 • Shkruan në mënyrë konçize, profesionale por edhe me nuanca ekstravagance.
 • Koordinon aktivitetet dhe evenimentet që lidhen me zhvillimet dixhitale të Eurolab.
 • Zhvillon dhe menaxhon kanalet social të EIG dhe markave të ndryshme.
 • Zhvillon dhe menaxhon përmbajtjen e website, kanaleve të shitjeve online, apps, etj
 • Menaxhon SEO/SEM dhe metoda të tjera për të rritur prezencën online.
 • Koordinon dhe mirëmban një bashkëpunim pozitiv me agjensitë dhe ekipet e brendshme.
 • Identifikon dhe aplikon nga ana biznesit mjete dhe standarde që përmirësojnë proçeset, përvojën e klientit, marrëdhëniet me klientin, etj.
 • Planifikon dhe parashikon ecurinë për proceset dhe detyrat që i përcaktohen.
 • Ndihmon në zhvillimin e kanaleve të reja dhe novatore.
 • Monitoron konkurencën dhe raporton për zhvillimet e tyre.
 • Përgatit raporte dhe koordinon me ekipin e analizës për studime më të detajuara.
 • Koordinon në metodologji studimi.  

Kualifikimet

 • Diplomë universitare preferohet në degë artistike, sociale, ekonomike apo IT.
 • Eksperiencë e mëparshme në pozicione të ngjashme.
 • Aftësi shumë të mirë negociuese.
 • Mentalitet pozitiv dhe i orientuar drejt zgjidhjes të problemeve.
 • I aftë të punojë në grup dhe nën presionin e synimeve.
 • Të jetë person i fokusuar në arritjen e rezultateve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit mund te aplikojne duke derguar CV ne adresen e emailit . Ne  subjekt duhet te shkruhet pozicioni i punes per te cilin aplikohet. Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret do te kontaktohen.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".