Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EDIPACK sh.p.k

Edipack është prodhuesi më i madh dhe i suksesshëm i paketimit në Shqipëri me një kapacitet shumë të madhë prodhues të letres dhe kartonit .Prej vitit 2003 vazhdojmë prodhimin e kutive të kartonit dhe të ambalazhimit, gjithashtu jemi shpërndarës të letrës së ambalazhimit si produkt i ndërmjetëm për prodhuesit vendas të paketimit.Ripërdorimi i letrës Riciklimi i letrës është një praktikë që po përhapet gjithmonë e më shumë dhe q...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga "Aleksander Goga", Porto Romano
  • Durres, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 18-12-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Edipack Sha eshte lideri shqipetar ne riciklimin e letres dhe prodhimit te kartonit.Kapacitetet tona te prodhimit na detyrojne qe te shtojme personelin ne departamentin e Shitjeve dhe Marketingut, per kete EDIPACK SHA ofron vend pune Koordinator/e shitjesh.

Detyrat

Koordinatori i shitjeve ka si detyre:

1. Te koordinoje punen midis departamentit te prodhimit dhe atij te shitjeve.

2. Ndjekjen e porosise ne fazat e prodhimit.

3. Perpilimin e raporteve te ndryshme.

4. Komunikimin me klientet.

Kualifikimet

Te interesuarit duhet te plotesojne keto kushte:

1. Arsim i larte.

2. Mosha e preferuar 25-40 vjec.

3. Eksperience ne fushen e shitjeve dhe marketingut.

4. Gjuhe te huaja; Anglisht dhe Italisht.

5. Njohuri te mira ne paketen MICROSOFT OFFICE, word, excel etj...

6. Perben avantazh njohja e programeve per design (Coral Draw, Ilustrator ose Photoshop)

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".