Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35587524465
  • Mobile: +355692067020
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-12-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hari Lena GROUP ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e produkteve te ndryshme ushqimore, duke permendur produktet lider te saj, Uji Trebeshina dhe Kripa Rosa, Marina e Niky. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm jemi ne kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale ne fushen e shitjes dhe manaxhimit 
Pozicioni: Menaxher/e Shitjesh

Detyrat

- Mirembajta dhe zhvillimi i shitjeve.
- Mirembajta dhe zhvillimi i klienteve ekzistues dhe gjenerimi i klienteve te ri.
- Hartimi i planeve mujore dhe vjetore te shitjes.
- Pergatitja e raporteve dhe perpunimi i te dhenave.
- Zbatimin e politikave dhe procedurave te kompanise.

Kualifikimet

- Aftesi te mira ne ndertimin dhe mbajtjen e mardhenieve afatgjata me klientet.
- Aftësi shumë të mira organizative dhe supervizimi.
- Aftësi shumë të mira negociuese dhe anlizuese.
- Aftësi te mira të punes në grup.
- Eksperience mbi 5 vjet ne fushen e shitjes dhe manaxhimit.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

Shenim: Paga varion nga 50.000 leke - 200.000 leke ne baze te performances! *Kandidatët e interesuar, të dërgojnë CV me fotografi ne adresen e e-mailit :   duke shenuar tek subject "Menaxher/e Shitjesh"
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".