Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TOWER sh.p.k.

TOWER sh.p.k. është një shoqëri që operon në fushën e Konsulencave dhe shërbimeve të ndërtimit si: Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerësim i Pasurive të Paluajtshme.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Njesia Bashkiake nr.2, rruga Fadil Rada, pallati Daniela, shkalla 2, kati 3, apartamenti 9
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 694058048
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 42992 Arkitekt

Arkitekt
Tirane, Shqipëri 16-12-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"TOWER" sh.p.k. Shoqëri Konsulence që operon në fushën e shërbimeve të ndërtimit si Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerësim, kërkon të punësojë një Arkitekt. Aplikantet mund të shprehin interesin e tyre duke dërguar dokumentacionin e kerkuar në adresën [email protected] brenda datës 16.12.2019

Për më tepër informacion vizitoni faqen http://www.tower.al/rekrutime-2/

Detyrat

Angazhim gjithëpërfshirës për projektin në ngarkim:

 •  Drejtim, Ndjekje dhe Menaxhim i projekteve
 • Mbikëqyrje e zbatimit të projektit
 • Projektim arkitektonik/Projektim interieresh. Që nga faza e zgjidhjes konceptuale, modelimi në BIM, punimi në programet e vizualizimit deri në përgatitjen e vizatimeve të detajuara të projekt zbatimit
 • Prezantimi i projektit
 • Rilevimi i objekteve (Matje e objekteve që kërkojnë rikonstruksion)
 • Përpunim CAD
 • Hartimi i Relacioneve dhe Specifikimeve teknike, Preventivit, librit të masave
 • Plotësimi dhe mirëmbajtja e Dosjes Tekniko/ligjore te objekteve
 • Plotësim i aplikimeve për leje zhvillimi/ndërtimi

Kualifikimet

Njohuritë Profesionale dhe kompjuterike

 • Njohje e mirë e kushteve teknike të projektimit
 • Njohje shumë e mirë e programeve të paketës MsOffice
 • Njohje shumë e mirë e Programeve të përpunimit CAD dhe vizualizimit
 • Njohje përdorimi i programit Revit


Aftësitë ndërpersonale:

 • Të jetë i/e aftë të japë zgjidhje dhe të punojë në mënyrë të pavarur në lidhje me problemet arkitektonike gjatë projektimit apo zbatimit në terren.
 • Të jetë i/e aftë t'i përmbahet afateve
 • Të jetë i/e aftë të punojë në grup
 • Të ketë komunikim dhe sjellje etike

Të jetë i/e gatshëm për trajnim në programe të ndryshme

Përvoja në Punë:

 • Minimalisht 3 (tre) vite përvojë në projektim godinash

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dokumentacioni për Aplikim

 • Diplomë në Arkitekturë/Licensë+Listë Notash
 • CV me Fotografi (me listë objektesh që ka projektuar invidualisht ose në grup)
 • Portofolio të punimeve ku të përcaktohet pozicioni/detyra specifike që ka kryer personalisht
 • Çertifikata të trajnimeve ose specializimeve pasuniversitare (nëse ka)
 • Letra Reference

Aplikimi

 • Afati i fundit për paraqitjen e interesit: 16 Dhjetor 2019
 • Aplikimet të dërgohen në adresën: [email protected]
 • Në subjekt të shënohet: Aplikim për postin ArkitektDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".