Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TOWER sh.p.k.

TOWER sh.p.k. është një shoqëri që operon në fushën e Konsulencave dhe shërbimeve të ndërtimit si: Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerësim i Pasurive të Paluajtshme.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Njesia Bashkiake nr.2, rruga Fadil Rada, pallati Daniela, shkalla 2, kati 3, apartamenti 9
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 694058048
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-12-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier ndertimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
50000 ALL
Data e përfundimit
16-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"TOWER" sh.p.k. Shoqëri Konsulence që operon në fushën e shërbimeve të ndërtimit si Projektim, Mbikqyrje, Kolaudim, Vlerësim, kërkon të punësojë një Inxhinier Ndërtimi/Konstruktor. 

Detyrat

Angazhim gjithëpërfshirës për projektin në ngarkim:

 •  Projektim konstruktiv (strukturat b/a, metalike, druri). Që nga faza e zgjidhjes konceptuale, modelimi në programet llogaritëse deri në përgatitjen e vizatimeve të detajuara të projekt zbatimit.
 • Përpunim CAD.
 • Hartimi i Relacioneve dhe Specifikimeve teknike.
 • Hartimi i preventivave.
 • Hartimi i librezave të masave (sipas projektit dhe faktit).
 • Hartimi i Dosjes Tekniko/ligjore te objekteve.
 • Të mbikqyrë zbatimin e projektit në terren.
 • Rilevimi i objekteve.

Kualifikimet

 • Njohuritë Profesionale dhe kompjuterike
 • Njohje e mirë e kushteve teknike të projektimit (shqiptare dhe europiane).
 • Njohje e mirë e programeve llogaritëse (SAP, ETABS, TOWER, Robot™ Structural Analysis etj.).
 • Njohje shumë e mirë e programeve të paketës MsOffice.
 • Njohje shumë e mirë e Programeve të përpunimit - AutoCAD, (njohja e mprogrameve të tjera si Revit Structure ose AutoCAD Structural Detailing përbën avantazh).


Aftësitë ndërpersonale:

 • Të jetë i/e aftë të japë zgjidhje dhe të punojë në mënyrë të pavarur në lidhje me problemet konstruktive gjatë projektimit apo zbatimit në terren.
 • Të jetë i/e aftë t'i përmbahet afateve.
 • Të jetë i/e orientuar drejt rezultateve.
 • Të jetë i/e aftë të punojë në grup.
 • Të ketë komunikim dhe sjellje etike.
 • Të jetë i/e gatshëm për trajnim në programe të ndryshme.

Përvoja në Punë:

 • Minimalisht 2 (dy) vite përvojë në projektim.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dokumentacioni për Aplikim

 • Formulari i Aplikimit, (kerkoni nje formular ne adresen [email protected])
 • Diplomë në inxhinieri ndërtimi(preferohet strukturist)/Licensë+Listë Notash
 • CV me Fotografi (me listë objektesh që ka projektuar invidualisht ose në grup)
 • Çertifikata të trajnimeve ose specializimeve pasuniversitare (nëse ka)
 • Letra Reference

Aplikimi

 • Afati i fundit për paraqitjen e interesit: 16 Dhjetor 2019

  Në subjekt të shënohet: Aplikim për postin konstruktor
  Bashkëngjisni Formularin e aplikimit të plotësuar+dokumentacionin e kërkuar

  ***Të interesuarit që i kanë dërguar tashmë të dhënat e tyre në një distancë kohore mbi 3 muaj, mund të riaplikojnë në adresën e mësipërme
  ***Vetëm kandidatët e përzgjedhur për intervistë do të kontaktohen.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".