Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Wocs Sh.p.k

Servizi telefonici aziendali WOCS nasce nel 2006 mettendo insieme sotto un’unica realtà, più di 500 operatori in outsourcing dislocati in Italia ed in Europa. La nostra offerta, sviluppata con il solo obiettivo di conferire valore al contatto col consumatore, riveste carattere innovativo, e risulta essere un servizio decisamente completo e competitivo. Da ciò scaturisce la nostra volontà di offrire servizi di Call Center in Outs...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga "Sulejman Pitarka", 1001, kati i dyte, prane 21 Dhjetorit Tirane, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-12-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Wocs Sh.p.k kërkon operatorë telefonikë outbound foles te gjuhes italiane.

  • Ofrohet: Pagë (rrogë fikse + bonuse).
  • Turne fleksibël Part Time dhe Full Time Trajnim i vazhdueshëm.
  • Ambient pozitiv dimanik dhe rinor.

Kualifikimet

Kualifikime/ Kërkesa:

  • Të kenë një nivel shumë të mirë te gjuhës italiane.
  • Të jenë persona të motivuar, me aftësi të mira komunikimi.
  • Të kenë dëshirë për të punuar në grup dhe për t'u rritur profesionalisht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa e Objektit WOCS Sh.p.k.

Rruga "Sulejman Pitarka", Nd. 5, H.1 Ap 3, Kati 2 (prane 21 Dhjetori )

Njesia administrative NR 7,1001, Tirane, Albania +355682027279
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".