Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Tufina.al

Tufina është një kompani e bazuar në traditën 191-vjeçare të prodhimit të orëve nga familja Tufina në Tiranë. Prej disa vitesh operojmë me dy marka ndërkombëtare, Theorema dhe Pionier, me dizajn unik dhe garanci 2-vjeçare, të prodhuara në Gjermani. Ne besojmë se cilësia e orëve tona të punuara me dorë janë themeli i suksesit dhe i besimit që klientët tanë kanë për ne. Duke nisur nga muaji janar 2016, Tufina është zgjeruar...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Ibrahim Rugova, Ish Blloku, prane Sky Tower
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0698077755
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 42976 Shitëse

Shitje
Tirane, Shqipëri 13-12-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Personi do të jetë i përgjegjshëm për të gjithë aktivitetet e shitjes, nga momenti i marrjes së kontaktit të parë me klientin deri në mbylljen e proçesit të shitjes dhe shërbimin e tij mbas realizimit të shitjes.

  • Të punojë në rritjen e bazës së klientëve të kompanisë.
  • Të bashkëpunojë me stafin e shitjes dhe departamenteve të tjera për ti shërbyer sa më mirë klientit.

Detyrat

● Përgjegjëse për t'i shërbyer dhe konsultuar klientët gjatë proçesit të shitjeve.
● Të tregojë aftësi teknike shitëse si dhe të jetë në gjendje të mësojë produktet e kompanisë në mënyrë që të konsultojë në mënyrë efektive klientin.
● Të komunikojë me manaxherin e dyqanit për realizimin e një plani mujor bazuar mbi objektivat e vendosura nga Manaxheri i Dyqanit.
● Të jetë pjesë aktive e zbatimit të planit marketing të kompanisë në pikën e saj të shitjes.
● Të regjistrojë të dhëna të sakta në lidhje me kërkesa/porosi të ndryshme që mund të parashtrohen nga klientët e kompanisë.
● Të kuptojë dhe zbatojë të gjitha politikat, proçedurat dhe kodin e etikës së kompanisë.

Kualifikimet

Kërkesat

● Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi.
● Të ketë njohuri të programeve kompjuterike.
● Të ketë njohuri të gjuhës angleze.
● Të ketë aftësi të shkëlqyera në marrëdhënie me njerëzit, motivimi dhe komunikimi.
● Të zotërojë një diplomë universitare.
● Te jete e gatshme per pune me kushte afat-gjate

Vetëm personat e short-listuar për këtë pozicion do të kontaktohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen tone email

Kandidatet preferohen te jene te gjinise femerore.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".