Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Tufina.al

Tufina është një kompani e bazuar në traditën 191-vjeçare të prodhimit të orëve nga familja Tufina në Tiranë. Prej disa vitesh operojmë me dy marka ndërkombëtare, Theorema dhe Pionier, me dizajn unik dhe garanci 2-vjeçare, të prodhuara në Gjermani. Ne besojmë se cilësia e orëve tona të punuara me dorë janë themeli i suksesit dhe i besimit që klientët tanë kanë për ne. Duke nisur nga muaji janar 2016, Tufina është zgjeruar...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Ibrahim Rugova, Ish Blloku, prane Sky Tower
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0698077755
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 14-12-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
CRM - Menaxhimi i marredhenieve me klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
14-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tufina Watches is looking for Customer Service Specialist for our multinational company.

We are a multinational Company present in several countries (USA, Albania, Germany, etc), which operates worldwide in the watchmaking and trading field. The manifestation of the brands is extended in today's market by the desire to create some of the best luxury wristwatches in the market, combined with pricing that is affordable for anyone.

Detyrat

 • Maintain customer accounts by recording account information
 • Resolve product or service problems by clarifying the customer's complaint; determining the cause of the problem; selecting and explaining the best solution to solve the problem; expediting correction or adjustment; following up to ensure resolution
 • Handle complaints, provide appropriate solutions and alternatives within the time limits and follow up to ensure resolution
 • Follow communication procedures, guidelines and policies
 • Resolve customer complaints via phone, email, mail or social media

Kualifikimet

 • Proven customer support experience Strong phone contact handling skills and active listening
 • Customer orientation and ability to adapt/respond to different types of characters
 • Excellent communication and presentation skills Ability to multi-task, prioritize and manage time effectively
 • University Degree Exellent Englisht Level Skills (written and verbal)
 • Computer Proficiency (Social Media, Email, Browser)  

Customer service representative top skills & proficiencies:

 • Customer Service Product Knowledge
 • Quality Focusm, Market Knowledge Documentation Skills
 • Listening skills, Phone Skills
 • Resolving Conflict
 • Multitask, Patience, Negotiation
 • Positive Attitude
 • Attention to Detail
 • People Oriented
 • Analysis Problem Solving
 • Organizational Skills
 • Adaptability
 • Ability to Work Under Pressure
 • Computer Skills

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

The salary is satisfactory above the average for the job position.
Working hours  11.00 - 20.00  from Monday to Saturday
Please send your CV to our email address.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".