Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Derby

Kompania ALDKRIS-DERBY e vendosur në pjesën kryesore të zonës së Re Industriale të Tiranës me një hapësirë të madhe teritoriale dhe me impiante prodhuese e ndihmëse të instaluara krejtësisht sipas rekomandimeve më moderne të kohës, së bashku me rrjetin inxhinierik të prodhimit të lëndëve të para dhe atyre ndihmëse, përfaqëson portretin më kuptimplotë të investimeve të mëdha serioze në Shqipëri dhe më gjerë.

Shoqeria u th...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane - Durres.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-12-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aldkris DERBY është një kompani lider me eksperiencë 13 vjecare në prodhimin dhe distribucionin e pijeve energjike dhe freskuese si: PIT BULL, COLA COLA DERBY, UJI VESA etj. Për shkak të zgjerimit kompania është në kerkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Detyrat

 • Agjent Shitje ne Departamentin e Shitjes.
 • Viziton çdo pikë shitje në zonën e tij sipas programit ditor.
 • Merr porositë tek klientët ekzistues dhe identifikon klientët e rinj.
 • Kontrollon gjëndjen e stokut të produktit në pikën e shitjes.  
 • Të bashkëpunojë dhe të shkëmbejë informacione të vazhdueshme me Supervizorin e zonës.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare (Përparësi ekonomiku).  
 • Eksperienca të ngjashme në fushën e shpërndarjes, distribucionit në tregun shqiptar.
 • Aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe promovimi.
 • Aftësi për të punuar në grup dhe drejtuar, si dhe aftësi për të marrë përgjegjësi.
 • Te jete i afte per te menaxhuar kohë.
 • Të ketë dëshirë të punojë në terren.  
 • Leje drejtimi automjeti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".