Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-12-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon një Showroom Manager në Tiranë, për një klient i cili operon në sektorin e importit dhe distribucionit te pllakave, parketeve dhe hidrosanitareve.

Detyrat

-Përgjegjës për arritjen e objektivave sasiorë dhe cilësorë në Showroom;

-Përgjegjës për ndarjen dhe ndjekjen e realizimit të detyrave të stafit në Showroom, si dhe trajnimin e vazhdueshëm te stafit;

-Menaxhon dhe motivon stafin që të rriten shitjet ditore dhe të maksimizohet efikasiteti në punë;

-Sigurohet që të gjitha operacionet në Showroom të kryhen në përputhje me politikat e vendosura nga kompania;

-Përgatitja e raporteve javore, mujore dhe vjetore sipas standardeve të kompanisë;

-Përgjegjës për ndjekjen e vendosjes së etiketave sipas formatit të hartuar nga kompania;

-Përgjegjës për strategjinë e ekspozimit të produkteve sipas planit javor të përcaktuar;

-Përgjegjës për strategjinë e ekspozimit të gjithë produkteve sipas planit të dakorduar duke konsideruar Top Tile/Sanitary dhe Listën e Pastrimit për produktet në Outlet;

-Përgjegjës për stokun e artikujve në Showroom, dhe regjistrimin e artikujve të rinj;

-Përgjegjës për procesimin e porosive të reja për stokun në Showroom;

-Rekrutimi dhe mbajtja e marrëdhënieve me stafin suportues si arkitektët dhe mjeshtrat ustallarë;

-Detyra të tjera që mund ti ngarkohen.

Kualifikimet

-Të ketë kryer arsimin e lartë, preferohet profili Administrim Biznes;

-Minimalisht 3 vite eksperiencë në shitje në nivel menaxherial;

-Përdorues shumë i/e mirë i paketës MS Office dhe programeve financiare, preferohet Navision;

-Njohuri të gjuhës Angleze;

-Aftësi shumë të mira analitike;

-Aftesi shumë të mira në menaxhimin dhe motivimin e stafit nën varësi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".