Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +3554 2 378 878
  • Mobile: +355696020704/0694092445
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-12-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e mirënjohur Klar Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të Kafes Segafredo për Shqipërinë, Kërkon të punësojë Menaxher Shitjesh dhe Marketingu

Funksionet Bazë dhe qëllimi i përgjegjësive:
1. Identifikimi i klienteve,
2. Prezantimi i produkteve Segafredo.
3. Kryerja e negociatave me klientet dhe finalizimi i kontratave të bashkëpunimit dhe shitjes.
4. Menaxhimi i klientëve ekzistues dhe koordinimi i suportit ndaj tyre për cdo problematike të hasur.
5. Përgjegëse për kontaktin me klientët.

Detyrat

Një nga detyrat kryesore eshte Mbarëvajtja e Klientin nga kontakti i parë deri tek shërbimi profesional.

• Studimi i nevojave të tregut sipas zonave të mbulimit, identifikimi dhe gjetja e klientëve të rinj.
• Prezantimi dhe njohja e klientëve me produket e brandit Segafredo Zanetti Coffee System
• Kryerja e negociatave me klientin, përcaktimi i kushteve specifike të kontratës dhe finalizimi i saj.
• Menaxhimi i kushteve të kontratës pas nënshkrimit.
• Kontakton në mënyrë të vazhdueshme klientin për të ndjekur ecurinë dhe problematikat.
• Koordinon me Drejtuesen e Departamentit.
• Kryen plotësimin e databazës së të dhënave për klientët (Raportimi ditor/mujor, Kontakts in Working, Kontacts Pending).
• Bashkëpunon dhe informon Drejtuesen e Departamentit të shoqërisë në lidhje me gjendjen fizike të aseteve në përdorim nga ky i fundit.
• Ndjek në mënyrë të vazhdueshme ecurinë e likujdimeve për klientët e vet dhe sigurohet që për cdo rast situata e rakordimeve me klientin të jetë sa    me e qartë.
• Eshtë përgjegjës për ndjekjen e klientit, shlyerjet e debisë, dhe faturimet duke I mbajtur me shënime cdo ditë.
• Ndjek zonën e përcaktuar dhe informon për cdo ndryshim apo mos-zbatime.
• Paraqitet te klienti në mënyrë profesionale, me të gjithë informacionin e duhur (Kartevizitë, listë produktesh- Konsumet apo gjëndjen debitore të printuar)
• Përmbush Planin e takimeve dhe kontratave të përcaktuar dhe përpilon raportet ditore për vizitatat te klientet dhe raporteve te tjerë specifike sipas kërkesave të Drejtueses.
• Zëvendëson kolegët në rast mungese dhe sigurohet për mbarëvajtjen e proceseve të punës.
• Përgjegjës për arritjen e targetit mujor.

Kualifikimet

• Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
• Të ketë mbi 3 vjet eksperiencë pune ne kete fushe.
• Të njohë mirë paketën e Microsoft Office.
• Aftësi për të punuar në grup.
• Të disponojë leje qarkullimi.
• Të jetë e komunikueshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikoni për tu bërë pjesë e stafit të kualifikuar të Segafredo!
Suksese!
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".