Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
C.N.A YACHTS SHPK

Launched in 1962 as an ice-breaking tug for the Polish Navy, she served on the Baltic and North Sea until 1987 when it was sold to a Maltese company. A couple of years later she found berth in the Netherlands, where she cleared the ice off the channels until a sharp eye caught her in disrepair and decided to bring her to new life. Today, as Project Hybrid 1962, she is being re-designed and re-engineered by a team of Italian Nav...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 12-12-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kantier detar ne porto romano, durres kerkon te punesoje: Punetor me eksperience pune ne profesionin e MARANGOZ-IT, mosha deri 40 vjeç dhe Punetor te Thjeshte, mosha deri 38 vjeç per pune te ndryshme ne kantier. Adresa: Durres; Porto Romano. 

Ofrohet pagese dhe kushte shumë të mira pune.


Adresa: Durres; Porto Romano. 
Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne : 0697052509
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".