Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:

Mirëseerdhët në duapune.com

DENTAL GB

Klinike/laboratore dentare (italiane ).

INFORMACIONE KONTAKTI

  • TIRANE Njesia nr.5, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Godina Twin Towers, Kulla 1, Kati 2
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-12-2019 edhe 2 ditë

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Data e përfundimit
12-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Profilo professionale di Search Engine Marketing Specialist (SEO / SEM)-Sviluppatore Siti web. Siamo alla ricerca di uno specialista esperto di marketing sui motori di ricerca che si unisca al nostro team di marketing. Come manager SEO sarai responsabile della pianificazione, implementazione e gestione della nostra strategia SEO-SEM . Poiché la nostra presenza online è estremamente importante per il successo , la tua posizione svolgerà un ruolo importante nel guidare la crescita e il successo della nostra attività.

Profili Profesional i Specialistit të marketingut të motorëve të kërkimit (SEO / SEM) - Zhvillues i faqes në internet.
Ne jemi në kërkim të një specialisti marketingut me përvojë në motorrat e kërkimit për t'u bashkuar me ekipin tonë të marketingut.
Si menaxher i SEO do të jeni përgjegjës për planifikimin, implementimin dhe menaxhimin e strategjisë sonë SEO-SEM. Duke qene se prania jonë në internet është jashtëzakonisht e rëndësishme për te arritur sukses, pozicioni juaj do të luajë një rol të rëndësishëm në drejtimin e rritjes dhe suksesit të biznesit tonë.

Detyrat

Compiti e responsabilità:

  •     Pianifica, sviluppa e attua la nostra strategia SEO-SEM
  •     Lavora verso l'ottimizzazione della ricerca organica e la massimizzazione del ROI
  •     Effettua regolarmente ricerche approfondite sulle parole chiave
  •     Identifica i KPI
  •     Monitora reindirizzamenti, percentuale di clic, frequenza di rimbalzo e altri indicatori chiave di prestazione
  •     Preparare e presenta rapporti con regolarità.
  •     Identifica la nostra persona acquirente per indirizzare meglio il pubblico identificato
  •     Identificare i problemi e le carenze e implementare le soluzioni in modo tempestivo
  •     Suggerisce miglioramenti per l'ottimizzazione dei processi e della produttività
  •     Sviluppa e crea  siti web su piattaforma wordpress e web app .
  •     Rimane aggiornato con le ultime tendenze e le migliori pratiche di SEO-SEM  e marketing digitale

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Planifikoni, zhvilloni dhe zbatoni strategjinë tonë SEO-SEM
  • Puna drejt optimizmit të kërkimit organik dhe maksimizimit të ROI
  • Kryeni rregullisht kërkime të thelluara mbi fjalët kyçe
  • Identifikoni KPI-të
  • Monitoroni ridrejtimet, perqindjen e klikimeve, shkallën dhe treguesit e tjerë kryesorë të performancës
  • Përgatitni dhe raportoni rregullisht.
  • Identifikoni personin tonë blerës për të drejtuar më mirë publikun e identifikuar
  • Identifikoni problemet dhe mangësitë dhe zbatoni zgjidhjet në kohën e duhur
  • Sugjeron përmirësime për optimizimin e procesit dhe produktivitetin
  • Zhvilloni dhe krijoni webfaqe në platformën wordpress dhe web app.
  • Mbetet i azhurnuar me tendencat dhe praktikat më të fundit të SEO-SEM dhe marketingut dixhital

Kualifikimet

Requisiti e qualifiche richieste :

  •   5 anni di esperienza come SEM SPECIALIST.
  •   5 anni di esperienza nella pianificazione e implementazione di una strategia SEO di successo.
  •   Comprovato successo nel SEO.
  •   5 anni di esperienza di analisi web, marketing e sviluppo aziendale nelle campagne Ads sul web e sui  social.
  •   Si richiede conoscenza fluente del linguaggio PHP, della piattaforma Wordpress ed esperienza nello sviluppo di applicazioni web.
  •   Apprezzata anche la conoscenza di altri linguaggi come React, javascript, jquery, HTML5.
  •   Conoscenza lingua Italiana o inglese.

Kërkesat dhe kualifikimet e kërkuara:

  • 5 vjet përvojë si SPECIALIST SEM
  • 5 vjet përvojë në planifikimin dhe zbatimin e një strategjie të suksesshme të SEO
  • Sukses i vërtetuar i SEO
  • 5 vjet përvojë në analizën e webit, marketingun dhe zhvillimin e biznesit në fushatat e reklamave në internet dhe në mediat sociale.
  • Kërkon njohuri të rrjedhshme të gjuhës PHP, platformës Wordpress dhe përvojë në zhvillimin e aplikacioneve në internet.
  • Njohuritë e gjuhëve të tjera si React, javascript, jquery, HTML5 gjithashtu vlerësohen.
  • Njohuri të gjuhës italiane ose angleze

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!

1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".