Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Best Western Premier Ark Hotel, Rinas, Tirana, Albania

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel is the idyllic choice for those who travel for business or leisure purposes since its unique style, personalized services and strategic location in Tirana, always leave a long lasting positive impression to all our guests. Our brand new luxury and modern hotel in Tirana is among the top and largest in Albania and it is in position to deliver services at highest standards. The hotel is developed by “Sh...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Aeroport i Rinasit, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 044500515
  • Mobile: 0688030234
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-12-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

"Shijaku" sh.p.k. , e cila eshte nje kompani lider ne fushen e ndertimit, shitjes se materialeve te ndertimit, hotelerise dhe turizmit etj. njofton pozicionin vakat Audit Financiar.


Kualifikimet

• Te kete mbaruar studimet universitare ne Shkencat Ekonomike (preferohet dega Finance), master profesional/shkencor mbaruar me rezultate te larta.
• Te kete eksperience pune te meparshme si Financier/e ose shef finance ne nje kompani mbi dhjete vite
• Te kete mbyllur mbi tre bilance financiare ne nje ndermarrje me qarkullim mbi 2.000.000 Euro• Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze• Te kete njohuri shume te mira te programeve baze te kompjuterit dhe te programit Financa 5
• Te kete aftesi te mira komunikuese, kontrolluese, sygjeruese duke shperndare dijet e tij tek punonjesit e tjere dhe te jete i/e afte te punoje ne grup;

Ofrojme nje page te kenaqshme dhe kushte te mira pune. Vendi i punes do te jete ne zyrat e kompanise ne Tirane.
Dosja e aplikimit duhet të përmbajë këto dokumenta:
- Curriculum Vitae
- Leter Motivimi
- Diplomen e studimeve universitare
- Certifikata dhe dokumenta të tjera të cilat dëshmojnë kualifikimet e tyre.
- Referenca nga punëdhënësit e tyre të mëparshëm (nëse ka në dispozicion)

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".