Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • KM i 7 Autostrada Tirane - Durres
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 23 88 / 315
  • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 42887 Arketare

Financier
Tirane, Shqipëri 11-12-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Postare "TNT", me nje experiencë të gjatë jo vetëm në Shqipëri, por edhe në tregun Rajonal e cila ofron sherbim postar brenda dhe jashte vendit, po kërkon te punesoje: Arketare

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:

• Monitoron te gjithe levizjet e parase nga Zyra e Thesarit deri tek arkat dhe anasjelltas.

• Pergatit procesin e mbylljes se arkes ne system.

• Grumbullon parate nga arkat ne perfundimet e dy turneve dhe i azhornon ato me shitjet ne sistem.

• Kontrollon parate dhe vlerat e thesarit dhe pergatit depozitat ne banke apo ne pikat kryesore te parave.

• Pergatit raportet ditore ne lidhje me azhornimet e parave ne dore dhe shitjet.

• Kryen detyra te tjera qe i caktohen.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:

Edukimi: Master ne Finance-Kontabilitet.

Aftësite:.

• Te kete njohuri baze te sistemeve financiare.

• Te jete i afte per te punuar ne grup.

• Aftesi per te punuar nen presion.

Aftesi te tjera:

• Njohuri te mira te gjuhes angleze.

• Njohuri te mira te aplikimeve te Microsoft Office.

 

Procedura e Aplikimit:

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutemi dorezoni CV te detajuar dhe Listen e notave tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:

Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme:

MEGATEK S.A Divizioni i Burimeve Njerezore Autostrada Tirane-Durres km 7. Tirana, Albania

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".