Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Invocrown shpk

Aktivitete zhvillimi, dizejnimi, informimi dhe ndihme si edhe operon ne pothuajse cdo fushe sociale, kulturore, te teknologjise se informacionit si edhe programimit.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 42881 Gazetare

Gazetar
Tirane, Shqipëri 10-12-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Gazetar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pernenat.al eshte nje portal qe ofron informacione te ndryshme rreth shendetit, shtatzenise, zhvillimit te femijes, ushqyerjes, situates sociale dhe gjithe problematikave te ndryshme qe prinderit hasin gjate rritjes se femijeve te tyre. Duke qene se pernenat.al eshte nje prej portaleve me te ndjekur bazuar ne kete grup audience te synuar, kemi vendosur te shtojme stafin tone me nje gazetare, e cila do te punoje prane ambienteve tona ne qytetin e Tiranes.

Detyrat

 • Pergatitja e artikujve qe jane me interes per lexuesit tane;
 • Publikimi artikujve ne websajt (Wordpress) dhe shperndarja e tyre ne rrjetet sociale;
 • Zhvillimi i intervistave;
 • Angazhimi ne planifikimin e permbajtjes;
 • Bashkepunimi me te gjithe organiken e kompanise.

Kualifikimet

 • Te kete perfunduar arsimin e larte ( Gazetari).
 • Te kete aftesi shume te mira organizuese, planifikuese.
 • Te kete aftesi shume te mira komunikimi.
 • Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe te gjuhes italiane.
 • Te kete njohuri te mira te Sistemeve te Menaxhimit te Permbajtjes (Wordpress).
 • Te kete njohuri ndaj audiences dixhitale, duke perfshire edhe aftesinë per te krijuar lajme dhe raporte permes mediave sociale.

Nese mendoni se i plotesoni kerkesat dhe kualifikimet e mesiperme, dhe nderkohe ju karakterizon deshira per te mesuar, punuar dhe permiresuar, mos hezitoni te dergoni CV tuaj.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".