Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Communication Progress

Communication Progress Sh.p.k, themeluar në 1998 dhe me pronësi private nga pronare Shqiptare, sjell njëzet vite experiencë në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK. Të pozicionuar si ofrues zgjidhjesh të integruara horizontalisht e vertikalisht TIK, kompania synon që në mënyrë të vazhdueshme t’i mundesoje rajonit akses në teknologjitë më të avancuara, nëpërmjet vendosmërisë për cilësi dhe mbështetjes për inova...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Dritan Hoxha, Pall. M.C.Inerte, Kati 1, Laprakë, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542413901
  • Mobile: 04 2413901
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-12-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Internship
Eksperiencë
Student
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

PROGRAM INTERNSHIPI:  FINANCE/KONTABILITET
Kompania Communication Progress Sh.p.k ofron një program internship-i me page minimale per studentë të Fakultetit Ekonomik, Dega Financë/Kontabilitet. Nëpërmjet këtij programi studentëve u jepet një mundësi për të punuar në një ambjent të vërtetë të botës së biznesit duke marrë një eksperiencë pune nëpërmjet kontributit në proceset e punës së kompanisë. Praktikantët do te kenë mbështetje intensive nga punonjësit e Departamentit të Financës.
OBJEKTIVAT E PROGRAMIT
Praktikanti (studenti) të fitojë përvojë profesionale
- T'i ofrojë kompanisë kandidatë të mundshëm për qëllime të rekrutimit në të ardhmen.  
KOHEZGJATJA
- Kohëzgjatja e praktikës në kompanine tonë është në 6 (gjashtë) muaj.

Kualifikimet

- Praktikanti duhet të ketë përfunduar studimet Bachelor dhe të jetë duke ndjekur studimet Master në Fakultetin Ekonomik, Dega Finance.
- Të ketë qëndrim pozitiv dhe aftësi të shkëlqyera bashkëpunuese në grup.
- Të ketë vëmendje të lartë në detaje dhe aftësi për të përmbushur afatet.
- Preferohet te kete kryer intershipe te meparshme ne Finance.

SI TE APLIKONI:
Nëse dëshironi që të konsideroheni për këtë program praktike brenda Communication Progress ju lutem dërgoni aplikimin tuaj të plotë me email tek duke përmendur "Internship- Financë" te subjekti i emailit.
Në aplikim bashkangjisni:
1- CV-në 
2- Një letër të shkurtër motivimi duke shpjeguar se përse jeni të interesuar për këtë program internshipi, çfarë shpresoni të fitoni dhe atë që mund të kontribuoni gjatë intershipit. 
3- Listë notash të leshuar nga fakulteti.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët më të mirë do të kontaktohen nga Departamenti i Burimeve Njerëzore për të kryer një intervistë individuale.

PRANIMI:
Nëse do të kaloni të gjitha fazat e rekrutimit të praktikanteve, ditën e parë të fillimit të praktikës duhet të dorëzoni tek ne dokumentacionin në vijim:
- Një letër rekomandimi nga një prej pedagogeve tuaj.
- Vërtetim nga Universiteti për ndjekjen e studimeve. 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".