Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-12-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Burime njerezore
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al në kuadër të zgjerimit të aktivitetit të tij është duke kërkuar  kandidatë të përshtatshëm për pozicionin HR Specialist.

Detyrat

 • Skanim i CV-ve të ardhura në adresë të Partner.al;
 • Menaxhim i proçesit të grumbullimit dhe seleksionimit të CV-ve;
 • Hartimi i Profilit të Kandidatit;
 • Mbledhja e referencave për kandidatët potencialë;
 • Rekomandimi i kandidatëve dhe hartimi i raporteve të vlerësimit për kandidatët potencialë;
 • Zhvillimi i intervistave me kandidatët që përmbushin kriteret;
 • Menaxhimi i axhendës së intervistave;
 • Koordinimi i intervistave të kandidatëve potencial me klientin;
 • Proçesi follow-up dhe marrja e feedback;
 • Mirëmbajtja e marrëdhënieve me klientët dhe kandidatët;
 • Menaxhimi i databazës së punësimit;
 • Hartimi dhe postimi i njoftimeve të punësimit;
 • Përdorja e metodave bashkëkohore në zhvillimin e procesit Hunting;
 • Si dhe detyra të tjera që do t'i ngarkohen nga eprorët.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e larta, preferohet profil në Shkenca Sociale;
 • Diplomë Master në fushën e Burimeve Njerëzore përbën avantazh;
 • Të ketë të paktën një vit eksperiencë në fushën e Burimeve Njerëzore;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
 • Njohuri shumë të mira të paketës Microsoft Office;
 • Aftësi të mira menaxhuese, koordinuese, organizuese dhe planifikuese;
 • Kërkohen indidvid energjik dhe të motivuar;
 • Kërkohet fleksibilitet.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".