Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
SCS sh.p.k

SCS shpk eshte themeluar ne vitin 2014. Produktet tona kryesore jane Cadra, Frigorifera, Produktora akulli si dhe Tenda Automatike/Manuale per ambiente te ndryshme. Jemi perfaqesues ekskluziv i markave me te mira Europiane si Suman, Palmiye, Ugur, Brema etj.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-12-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

SCS sh.p.k është një kompani shqipetare me eksperiencë disa vjeçare, e fokusuar ne import/ eksportin e një gamë të gjerë produktesh, me ekspozite në Tiranë. Ne ofrojme zgjidhje te ndryshme per mbulimin e hapesirave te jashtme te hoteleve, restoranteve, bareve verandave si dhe ambienteve te vilave. Jemi perfaqesues zyrtar me kompanite lider ne fushen e Cadrave, tendave, Tendave me motor etj. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Detyrat

  • Pozicioni kerkon qe kandidati te kete aftesi shume te mira komunikuese pasi do prezantoj produktet tona tek klienti dhe me pas te gjeje dhe konsultoje  zgjidhjen me te mire per secilin rast.
  • Te kryeje procesin e sakte te rilevimit ne objekt dhe te perpiloje skedat teknike per secilin projekt ne formatin e kerkuar nga fabrika (dwg, 3D). Te koordinoje dhe mbikqyri zbatimin e projektit.
  • Bashkëpunon dhe shkëmben informacionin mbi punimet arkitekturore të cilat nënkontraktohen me furnizuesit.

Kualifikimet

  • Të ketë përfunduar studimet master në "Arkitekturë";
  • Të ketë përvojë të mëparshme rreth 2-3 vjet në Projektim dhe Zbatim;
  • Njohuri shumë të mira mbi programet 2D dhe 3D, Autocad, Sketchup (Vray), 3dMax, Paketa Office, etj.
  • Të ketë aftësi të mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese.
  • Te dije te komunikoje ne Anglisht pasi te gjithe furnitoret jane te huaj dhe behen trajnime te fabrikat e furnitoreve respektiv.
  • Te jete i pajisur me patente B pasi do te levize ne terren me automjetin e kompanise. 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar duhet te dergojne CV-n dhe portofolin e puneve ne adresen tone email  
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".