Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
JURREI shpk

JURREI shpk eshte nje nga kompanite e suksesshme te Kadiu Group. Me nje veprimtari ne fushen e tregetise qe prej vitit 2000 kompania zoteron Qendren Tregetare Galaktik si dhe dy supermarket ne qytetin e Durresit. JURREI Shpk eshte aktualisht zoteruese e markes BioJu dhe krijuese e te parit supermarket me produkte te certifikuara BIO ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Qendra Tregetare Galaktik, Lagjja 17 Rr”Deshmoret, Kati I 4
 • Durres, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 69 80 60 222
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-12-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Supermarketi BioJu, është i vetmi supermarket në Shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve Bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në Europën Perëndimore. Cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore në të gjithë zinxhirin e prodhimit dhe furnizimit. Për punonjësit tanë, ne jemi një punëdhënës i përgjegjshëm dhe i konsoliduar. Për partnerët tane ne jemi një partner korrekt dhe i ndershën në biznes.

Aktualisht kompania po kërkon të punësoje punonjës për pozicionin Punonjës Sigurie

Detyrat

 • Monitoron mbarëvajtjen e të gjitha sistemeve të sigurisë;
 • Monitorojnë hapjen dhe mbylljen e marketit.
 • Monitorojnë klientët dhe stafin për shkelje të sigurisë apo për tentativa për vjedhje.
 • Ndërhyn në qetësimin e situatave problematike me klientët
 • Ndërhyn sipas rregullores në raste të vjedhjeve apo të dëmtimeve të pronës së kompanisë.
 • Kontrollojnë dhe ruajnë vendet e parkimit të paguara nga kompania.
 • Monitorojnë pamjet filmike për qëllime të sigurisë.
 • Është përgjegjës për sigurinë e mallrave dhe monitorimin e lëvizjes së Cash-it;
 • Kujdeset për respektimin e procedurave dhe rregullores së brendshme të të gjithë stafit;
 • Kontrollon respektimin e procedurave të sigurisë;
 • Monitoron respektimin e procedurave në rast zjarri;
 • Informon punonjësit mbi cdo cështje të sigurisë në punë;
 • Është përgjegjës për respektimin e procedurave në ambjentet e magazinës dhe në dyqan;
 • Raportojnë përpara menaxherit për situatat e identifikuara si tek stafi ashtu dhe tek klientët.  

Kualifikimet

 • Të zotërojë diplomë të Shkollës së Mesme.
 • Min 2 vite eksperiencë pune në pozicion të njëjtë.
 • Njohuri bazë të kompjuterit;
 • Njohja e një gjuhe të huaj përbën prioritet

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e emailit
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".