Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
D&L Administrim

Shoqeria merret me administrimin dhe dhenjen e ambjenteve me qera.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-12-2019 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Financieri ndihmon dhe asiston Menaxherin e Finances ne detyrat e perditshme lidhur me aspektet financiare te Qendres Tregtare Kristal. Qendra Tregtare Kristal, 11 vjet tashme ne tregun shqiptar, zhvillon aktivitetin e saj nepermjet qiradhenies se hapsirave te saj bizneseve te natyrave te ndryshme.

Detyrat

  • Perpilimi i faturave mujore te qendres Pergatitja e raporteve PASH, Cash Flow si dhe raporte te tjera mujore
  • Regjistrimi i arkes, bankes si dhe kryerja e veprimeve bankare
  • Rakordim i pergjithshem i llogarive kliente & furnitore
  • Detyra te tjera

Kualifikimet

  • Arsim i larte, Fakulteti Ekonomik
  • Njohuri shume te mira të paketes Windows Office Package (Word, Excel, Power Point);
  • Njohuri te gjuhes Angleze Fryme bashkepunuese dhe aftesi per te punuar ne grup Energjik/e dhe aftesi te mira komunikimi
  • Hartimi dhe perditesimi i raporteve te ndryshme
  • Aftesi shume te mira analitike
  • I/E besueshem dhe me integritet

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e email-it  

Te perzgjedhurit do te kontaktohen nga stafi pergjegjes.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".