Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agna Group

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane-Durres Km 0
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 04/2245345
 • Mobile: 0682078443
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Departamenti i shitjeve të produkteve Albtelekom, pjesë e kompanisë Agna Group, njofton pozicionin e lirë për: CORPORATE ACCOUNT MANAGER

Detyrat

Detyra kryesore:

 • Shitja e kontratave post – paid dhe produkteve të Albtelekom për korporatat.

Përgjegjësitë:

 • Arritja e objektivave sasiore dhe cilësore të vendosura nga kompania.
 • Zgjerimi i bazës së klientëve.
 • Realizimi i strategjive të kompanisë për kanalin tregtar.

Kualifikimet

 • Kandidatët duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme:
 • Të kenë përfunduar studimet universitare.
 • Studimet pasuniversitare përbëjnë avantazh.
 • Njohja dhe të qënit i përditësuar me teknologjinë përbëjnë avantazh.
 • Eksperienca në shitje produktesh të ngjashme përbën avantazh.
 • Të njohin shume mirë gjuhën angleze. • Të kenë lejen e drejtimit të automjetit.
 • Të kenë njohuri shumë të mira të paketës bazë të Windows - it.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit duhet të dërgojnë në adresën e emailit edhe arsyet e aplikimit.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".