Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
TSTS Group

Kompania TSTS Group e njohur nga Autoritetet Shqiptare dhe ato Panameze si Qendra e Trajnimit dhe Punësimit Detar, ofron vende të ndryshme pune në Krociera, Tragete, Anije mallrash, Jahte, etj. Aktualisht kjo kompani përfaqëson në mënyrë direkte, Kompani Ndërkombëtare Lundrimi, si: GNV, COSTA Crociere, Corsica Ferries, Adria Ferries, Rizzardi Yachts, etj. Vendet e punës që ofrohen nga kompanitë që përfaqësojmë, janë pa pagesë ndë...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Lagjia 1, Rruga Taulantia, Durres
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355 52 220198
  • Mobile: +355 67 20 30 620
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
1421 USD
Data e përfundimit
05-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kërkohen Operatore për shërbimin ndaj klienteve për kroçerat e Costës.

Detyrat

- Siguron informacion në kohë dhe të detajuar rreth shërbimeve të kroçerës, përgjigjet ndaj kërkesave dhe ankesave nga klientët në mënyrë që të japi një shërbim efektiv dhe profesional.
- Di të gjitha shërbimet në bord dhe proçedurat e kërkesavë.
- Mbulon shumë detyra pa kompromentuar cilësinë e shërbimit.
- Asiston në operacionet që kanë të bëjnë me ngjitjen dhe zbritjen e pasagjerëve në bord, në mënyrë që të garatojë kryerjen e detyrave sipas standarteve operacionale.
- Ndihmon departamentin e mikëpritjes me çështjet prioritare të departamentit.
- Përdon programet e ndryshme kompjuterike në mënyrë që të ndihmojë në përshpejtim dhe menaxhimin në mënyrë efektive të detyrave.
- Merr pjesë aktive në ambjentin e punës dhe kontribon në ndjekjen e detyrave, procedurave dhe rregullores së kompanisë.

Kualifikimet

- Njohuri te paketës MS Office
- Njohuri te gjuheve te huaja mbi mesatare( italisht, spanjisht, gjermanisht, frengjisht), te pakten 2-3 nga keto gjuhë.
- Eksperience pune në funksione relative të paktën 1 vit.

Shënime


Zyra Tirane: Tel/Fax: +355 44 503753
Cel: +355 672030620
Zyra Durres: +355 52 220198
Cel: +355 69 6075888
Cel: +355 67 2030670
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".