Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
RECKOS SH.P.K

RECKOS SH.P.K

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Fushë Kosovë, Kosovë 05-12-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

RECKOS SH.P.K. është shoqëri me pergjegjësi të kufizuar, e themeluar në vitin 2008 me selinë Rr.PajazitI slami nr.186 në Fushë Kosovë , ku si aktivitet primarë ka grumbullimin dhe tregtimin e mbeturinave metalike. Me qëllim të rritjes së efikasitetit në operacione, si dhe rëndësisë në punësimin e kuadrove te reja RECKOS SH.P.K. Shpallë vend pune të lirë: Asistent/e në financa dhe administratë

Detyrat

  • Pranimi, regjistrimi dhe sistemi mi faturave shitëse, blerëse, shpenzimeve, importeve;
  • Përpunimin e raporteve ditore të kompanisë.
  • Administrimi i burimeve njerezore.
  • Asiston në punë të ndryshme administrative sipas nevojës.

Kualifikimet

  • Të ketë diplomë Universitare të Fakultetit Ekonomik.
  • Të ketë përvojë pune në financa dhe administrate;
  • Aftësi në organizimin dhe menaxhimin e punës;
  • Shkathtësi kompjuterike të aplikacioneve të paketës Microsoft Office;
  • Aftesi te mira komunikimi;
  • Njohja e programeve financiare është përparësi;

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Konkursi mbetet i hapur deri më 15.11.2019 Të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV në email adresën ,vetëm kandidatët të cilët i plotësojnë kriteret do të kontaktohen. Për informata shtesë na kontaktoni 038/721-294 e hënë - e shtunë prej orës 08:00-17:00.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".