Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com




BETA PHARM L.L.C

BETA PHARM L.L.C

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 05-12-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

BETA PHARM sh.p.k me seli në Prishtinë (Bul. Bill Klinton), kërkon kandidat potencial për punësim:

1 Marketing & social media assistant

Detyrat

 • Planifikimi dhe përgaditja e planeve vjetore të marketingut, për secilin brend nga portfolio e kompanisë.
 • Planifikimi dhe realizimi i eventeve promocionale për brende të ndryshme nga portfolio e kompanisë.
 • Administrimi dhe monitorimi i rrjeteve sociale duke promovuar rregullisht faqet e kompanisë.
 • Në bashkëpunim me menaxhmentin, planifikon dhe zbaton fushatat e marketingut në rrjetet sociale dhe media.
 • Mirëmbajtja dhe azhurimi i të dhënave të web-faqe të kompanisë dhe brendeve.
 • Përcjellë dhe zbaton planin e rrjeteve sociale dhe të mediave.
 • Përgaditja e dizajneve dhe fotografive të produkteve.
 • Raportimi në baza mujore i rezultateve dhe statistikave të marketingut.

Kualifikimet

 • Diplomë universitare në Marketing, Media dhe Komunikim .
 • Përvojë 1 vjeçare në fushën e marketingut në rrjete sociale dhe media.
 • Njohuri të mira të "Online Marketing" dhe njohuri të mira të kanaleve të marketingut.
 • Njohuri të shkëlqyeshme të përdorimit të Facebook, Instagram, etj.
 • Përparësi kanë kandidatët me njohuri të dizajnit grafik.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Konkursi është i hapur deri me datën: 11.11.2019 Kandidatet e përzgjedhur do të informohen dhe do të ftohen për intervistë.

Te gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-në në adresen e emailit.

Ju lutemi, cekni pozitën/regjionin për të cilin aplikoni.




Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.



Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".