Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Qendra Spitalore AKS

Qendra Spitalore AKS Berat, qe prej vitit 2011, eshte e vetmja qender diagnostikuese multidisiplinare dhe ofruese e sherbimeve mjekesore me aparatura e pajisje te standarteve europiane dhe me nje staf te dedikuar profesionistesh. Per shume sherbime eshte ofrues i vetem, qe u krijon mundesine qytetareve te marrin sherbimin prane banimit. Repartet me sherbimet kryesore: 1) EKZAMINIME LABORATORIKE 100% automatik, marka Roche-lide...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Berat , Shqipëri 05-12-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Farmacist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Qendra Spitalore AKS- Berat, qe prej vitit 2011, eshte e vetmja qender diagnostikuese multidisiplinare dhe ofruese e sherbimeve mjekesore me aparatura e pajisje te standardeve europiane dhe me nje staf te dedikuar profesionistesh.

Nese deshironi te beheni pjese e stafit tone, ne kerkojme te punesojme Farmacist/e.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar, luten te dergojne CV e tyre me e-mail ne adresen e emailit: 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".