Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Kompania 101 sherbime

Kompania 101 sherbime

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 05-12-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

101 Shërbime është i vendosur në Prishtinë dhe ka një numër të gjërë të bashkëpunëtorëve të saj. Këta bashkëpunëtorë operojnë në degë të ndryshme ekonomike dhe biznesore. Qëllimi i 101 Shërbime është i përqëndruar në zhvillimin ekonomik dhe bashkëpunimin e ngushtë me subjekte ekonomike dhe biznesore. Kompania 101sherbime shpallë konkurs për: Administratore

Detyrat

Përshëndetja e klientëve dhe drejtimi i tyrr tek personeli i duhur Kryerja e detyrave rutinore sic janë përgjigja në thirrjet telefonike, në email, përgatitja e dokumenteve duke përfshirë korrespondencën e zyres, memorandumet, CV, letrat motivuese dhe prezantimet Koordinimi dhe menaxhimi i termineve, takimeve dhe konferencave në mëënyrë që të evitohen takimet e dyfishta Përformimi i detyrave të tjera sic është faturimi, monitorimi i llogarive, dhe kontrolli i buxhetit Monitorimi i dosjeve të përgjithshme, sic janë dosjet mbi punësimin dhe punën, dhe dosje të tjera për të cilat u ofron kompetencë kompania Rishikimi i mirëmbajtjes së zyreve dhe pajisjeve Performimi i detyrave të tjera

Kualifikimet

Përfundimi i shkollës së mesme/Niveli Bachelor në administrim biznesi apo dicka e ngjashme Preferohet së paku dy vite përvojë pune në zyre Njohuri e jashtëzakonshme e pakos MS OFFICE I aftë të trajtojë informacionin konfidencial Aftësi të manxhojë kohën, me qasje në prioritizimin e detyrave të punës

Shënime


Të interesuarit mund të dërgojnë një CV dhe një Letër Interesi, në: e-mail: [email protected] web: www.101sherbime.com


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".