Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • "Kompleks rekreativ 3 katesh" Kati +2, sheshi Italia, Tiranë, Shqipëri
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0674041209
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALUFLOR mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. Për më tepër ALUFLOR ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. Përfitimi funksional i markës qëndron në zgjidhjet më të mira teknike. Kompania Aluflor kerkon te punesoje Sales Construction Manager.

Detyrat

Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:

 • Kontakton klientët e rinj dhe ekzistues për të diskutuar nevojat e tyre dhe për të shpjeguar se si këto nevoja mund të plotësohen nga Kompania. 
 • Konsultohet me Drejtorin e Shitjeve dhe Departamentin Teknik për të planifikuar reklamimin e produkteve dhe shërbimeve.
 • Monitoron preferencat e klientëve dhe tregun për të përcaktuar fokusin e shitjeve.
 • Paraqit ofertat dhe prezanton produktet e Kompanisë te klientët e mundshëm dhe ndjek me vëmendje zhvillimet deri në firmosjen e kontratës.
 • Zgjedh produktet e duhura ose ndihmon në përzgjedhjen e tyre, bazuar në nevojat e klientëve apo karakteristiakt e produkteve.
 • Prezanton skedat e çmimeve dhe bonuseve te klientët potencialë ose ekzistues.
 • U jep përgjigje klientëve për pyetjet mbi produktet, çmimet, mundësitë, përdorimin dhe avantazhet e produkteve dhe shërbimeve.
 • Ndjek ankesat e klientëve për produktet dhe shërbimet apo për proçesin e shitjeve.
 • Bën raportime ditore tek eprori i drejtpërdrejtë.
 • Është përgjegjës të performojë detyra të tjera që kërkohen nga eprori i drejtpërdrejtë.

Kualifikimet

 • Te kete aftesi negociuese.
 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise.
 • Te karakterizohet nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia.
 • Te kete aftesi organizative, kreative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja.
 • Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise.
 • Te ruaje konfidencialitetin.

Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara: 

 • Diplomë Universitare në Inxhinieri Ndertimi
 • 3 vjet eksperiencë ne këtë pozicion ose në këtë fushë.
 • Njohje shumë e mirë e gjuhës angleze.
 • Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office.
 • Aftësi për të dhënë sugjerime dhe alternativa për zgjidhjen e problemeve dhe situatave.
 • Aftësi të mira komunikimi dhe të bashkëpunimit.
 • Të jetë i besueshëm, i përgjegjshëm dhe të përmbushë detyrimet e punës.
 • Duhet të ketë patentë makine .
 • Personi duhet të jetë i gatshëm të udhëtojë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar mund te dergojne CV-ne e tyre duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne ne adresen e email-it:

Adresa: Rr "Xhanfize Keko", ish-Profarma, Kati 2, Porcelan, Tirane.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".