Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Agjensioni i reklamave On

Agjensioni i reklamave On

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 05-12-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjensioni i reklamave On – reklama shpall konkurs për një:

Menaxher të marketingut

Menaxheri i Marketingut menaxhon aktivitetet e përditshme të marketingut në agjension dhe strategjinë e përgjithshme të marketingut.

Detyrat

 • Menaxhoni aktivitetet e marketingut brenda departamentit të marketingut.
 • Zhvilloni strategjinë e marketingut për kompaninë.
 • Koordinon kampanjat e marketingut me strategjinë e shitjes.
 • Rishikon vazhdimisht buxhetin e kompanisë për marketing.
 • Publikon planin e marketingut Impementon fushatat promocionale.
 • Raporton dhe siguron efikasitetin e komunikimit të marketingut.
 • Siguron komunikim të brendshëm efikas duke mundësuar realizimin e objektivave të marketingut

Kualifikimet

Kushtet:

 • Të ketë përvojë pune në shitje dhe prezantim .
 • Të ketë shkathtësi të mira komunikuese.
 • Mund të punojë edhe nga shtëpija (me kushte të caktuara).

  Kualifikimi: 

 • Se paku dy vite eksperience.
 • Të njohë gjuhen angleze (e preferueshme).
 • Të ketë patentë shofer – kategoria B

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Të interesuarit të dërgojnë një CV dhe një Letër Motivuese në adrese email:  Web: www.101sherbime.com
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".