Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • "Kompleks rekreativ 3 katesh" Kati +2, sheshi Italia, Tiranë, Shqipëri
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 0674041209
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-12-2019 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALUFLOR mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. Për më tepër ALUFLOR ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. Përfitimi funksional i markës qëndron në zgjidhjet më të mira teknike.ALUFLOR eshte i interesuar te punesoje nje Menaxher Marketingu qe te plotesoje kriteret e meposhtme:

Detyrat

Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:

 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te pune
 • Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise.
 • Te karakterizohet nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia
 • Te kete aftesi organizative, creative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja.
 • Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise
 • Te ruaje konfidencialitetin

Kualifikimet

 • Të jetë diplomuar në Marketing, Administrim Biznesi;
 • Të ketë përvojë profesionale ne Marketing mbi 5 vite.
 • Të ketë njohje të mira te instrumentave ne Marketing dhe të parimeve të reklamimeve.
 • Të ketë aftësi të mira ndërveprimi në biznes dhe aftësi të shkëlqyera komunikimi verbalisht, elektronik dhe nepermjet rrejteve sociale me palët e           interesuara.
 • Të ketë aftësi të mira negociuese në mbyllje kontratash;
 • Të jetë këmbëngulës deri ne arritjen e objektivit.
 • Të jetë pozitiv dhe entuziast;
 • •Të jetë i matur, i besueshëm dhe profesional në marrëdhëniet me ekzekutivët e Kompanisë;
 • •Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe aftesi per te punuar ne grup.
 • •Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze dhe italiane.
 • •Të ketë leje drejtimi;
 • •Të ketë njohuri shumë të mira të programeve të paketës Office.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Te interesuarit te dergojne CV-ne me foto ne adresen e emailit, duke specifikuar pozicionin per te cilin po aplikojne.

Aplikimi me foto eshte i detyrueshem

Adresa: Rr "Xhanfize Keko", ish-Profarma, Kati 2, Porcelan, Tirane.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".