Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Medical Distribution

Medical Distribution sh.p.k. është krijuar me qëllim ofrimin në tregun Shqiptar dhe më gjërë, të pajisjeve dhe materialeve mjekësore nga firmat me te mira dhe më me zë boterore. Vizioni ynë është ti vijmë në ndihmë të gjithë sistemit mjekësor në Shqipëri dhe më gjërë, nëpërmjet ofrimit të produkteve inovative me kualitet të lartë dhe me cmime konkurruese.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-12-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pozicioni: Inxhinier për instalim, konfigurim dhe mirëmbajtje të pajisjeve mjekësore   

Kualifikimet

Kërkesat:

  • Diplomë Universitare për Inxhinieri (Elektronike, Elektrike, Mekatronike ose Fizike).
  • Preferohet eksperiencë pune në fushën e instalimit dhe mirëmbajtjes së paisjeve mjekësore ose pune të ngjashme me të;
  • Njohuri shume te mira te sistemeve elektronike dhe elektrike
  • Te njohe dhe te interpretoje skemat elektrike te fuqise dhe te kontrollerave.
  • Njohuri te bazave te konfigurimit te rrjetave dhe njohuri te Microsoft SQLServer.
  • Njohje shume e mire e gjuhës angleze dhe të një ose disa nga programet kompjuterike si: Autocad, MATLAB, Sketchup, Illustrator/Photoshop;
  • Leje drejtimi e vlefshme e klasit B.   

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV-ne tuaj bashke me dokumentat plotesues deri ne daten 04.12.2019 ne adresen e emailit:
Subjekti email: MEDICAL DISTRIBUTION - Aplikim per inxhinier
Adresa: Rr. "Shkelqim Fusha", Pallati Nr. 28, 1019 Tirana, Albania
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".