Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Shell Fuels

Shell, me seli në Hagë - Holandë, është kompania numër një në botë në eksplorimin, prodhimin, rafinimin dhe tregëtimin e naftës dhe gazit natyror, si dhe prodhimin dhe tregëtimin e kimikateve. Shell, ka filluar nga muaji maj i vitit 2018, operimin në gjithë territorin e Kosovës në më shumë se 60 pika të shitjes.

Objektivi

Shell beson se nafta dhe gazi do të mbeten pjesë thelbësore e kombinimit të energjisë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Prishtine
 • Prishtinë, Kosovë
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prizren, Kosovë 04-12-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shell Kosovo hap konkurs per: Shites te derivateve te naftes ne piken e shitjes.

Detyrat

 • Krijimi, zhvillimi dhe ruajtja e mardhëdhënjeve pozitive të biznesit dhe klientëve.
 • Prezanton, promovon dhe shet produktet / shërbimet duke përdorur argumente, solide për klientet egzistues dhe të ardhëshëm,
 • Arritja e dakorduar mbi objektivat e shitjes dhe rezultatet brenda orarit.
 • Përshpejton zgjidhjen e problemeve të konsumatorëve dhe ankesave të tyre.
 • Si dhe punë të tjera sipas nevojës.
 • Mirëmban ambijentin duke kontrolluar pastertinë, cilësinë e shërbimëve dhe monitorimin e përgjithshëm në punë.

Kualifikimet

 • Eksperienc e provuar e punës në shitje,
 • Njohja e mirë e punës me kompjuter,
 • Njohja me praktikat dhe aftësinë për të ndërtuar mardhënie profesionale produktive të biznesit,
 • Shumë të motivuar në punë,
 • Shkathësi të shkëlqyer të shitjes, dhe komunikimin me klient
 • Shkollimi I lartë, drejtimi tregti, menaxhment dhe marketing
 • Njohja e mirë e punës me kompjuter,
 • Njohja e gjuhës angleze më përparsi,
 • Përvoja e punës ne këtë lëmi përparsi.

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

Aplikimi duhet te behet vetem online duke derguar: Cv-ne tuaj me foto.

 Ne subjekt lete shenohet pozita per te cilen aplikoni. Informata shtese prej ores 8.00-17.00 ne tel:+38649940014
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".