Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Shell Fuels

Shell, me seli në Hagë - Holandë, është kompania numër një në botë në eksplorimin, prodhimin, rafinimin dhe tregëtimin e naftës dhe gazit natyror, si dhe prodhimin dhe tregëtimin e kimikateve. Shell, ka filluar nga muaji maj i vitit 2018, operimin në gjithë territorin e Kosovës në më shumë se 60 pika të shitjes.

Objektivi

Shell beson se nafta dhe gazi do të mbeten pjesë thelbësore e kombinimit të energjisë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Prishtine
 • Prishtinë, Kosovë
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 04-12-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shell Kosovo hap konkurs per: KOMERCIALIST I SHITJES B2B.

Detyrat

 • PLANIFIKON DETYRAT NË VENDIN E PUNËS.
 • HARTIMI DHE ZBATIMI I NJË PLANI STRATEGJIK TË SHITJES QË ZGJERON BAZËN E KLIENTËVE TË KOMPANISË DHE SIGURON PRANINË E SAJ TË FUQISHME NË TREG
 • PËRGITITJA E PLANEVE TË VEPRIMIT PËR INDENTIFIKIMIN E KLIENTËVE TË RINJ
 • PLANIFIKIMI I MËNYRES SË PARAQITJES NDAJ KONTAKTEVE TE REJA;
 • PREZANTIMI DHE PROMOVIMI I PRODUKTEVE TEK KLIENTËT ;
 • NDJEKJA ME KUJDES DHE PËRPIKMERI E KLIENTËVE SI DHE NEGOCIMI ME TA PËR REALIZIMIN E PROCESIT TË SHITJES
 • KORDINIMI I POROSIVE TË KLIENTËVE NE BAZË TË NJË VLERSIMI LOGJIK;
 • MONITORIMI I TREGUT NË TËRËSI,
 • MBLEDHJA E INFORMACIONIT DHE MOTIVIMI I EKIPIT TË SHITJES,
 • PËRPILIMI I RAPORTEVE TË PUNËS DHE RAPORTIMI I TYRE TEK MENAXHMENTI I LARTË,
 • RUAJTJA E RAPORTEVE KOLEGIALE ME DEPARTAMENTET DHE SEKTORËT TJERA TË KOMPANISË.

Kualifikimet

 • MENAXHON DHE PLANIFIKON NGRITJEN E PUNËS NË SHITJE,
 • TË KËTË SHKATHËSI TË SHKELQYERA NË SHITJE DHE NEGOCIATA,
 • TË KËTË AFTËSI TË MIRË TË BËRIT BIZNES,
 • KËRKOHET SHKOLLIMI I LARTË- FAKULTETI EKONOMIK (MENAXHMENT) OSE FAKULTETI I BIZNESIT,
 • PËRVOJË NË SHITJE DIREKTE SË PAKU 3 VJET EKSPERIENCË NË B2B SALE PËRBËN AVANTAZH,
 • PREFEROHET NJOHURI NË INDUSTRIN E NAFTËS DHE HIDROKARBUREVE,
 • NJOHJA SHUMË E MIRË  E PUNËS  MË  KOMPJUTER,
 • NJOHJA E GJUHËS ANGLEZE E DOMOSDOSHME,
 • TE KËTË PATENT SHOFER ME KATEGORIN-B,

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

APLIKIMI DUHËT TË BËHET  VETËM ONLINE DUKE DËRGUAR: CV-NË TUAJ ME FOTO PËRMES  E-MAIL, ADRESES: NË SUBJEKT LE TË SHËNOHET POZITA PËR TË CILËN APLIKONI. INFORMATA SHTESE PREJ ORES 8.00-17.00 NË,TEL:+38649940014
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".