Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Shell Fuels

Shell, me seli në Hagë - Holandë, është kompania numër një në botë në eksplorimin, prodhimin, rafinimin dhe tregëtimin e naftës dhe gazit natyror, si dhe prodhimin dhe tregëtimin e kimikateve. Shell, ka filluar nga muaji maj i vitit 2018, operimin në gjithë territorin e Kosovës në më shumë se 60 pika të shitjes.

Objektivi

Shell beson se nafta dhe gazi do të mbeten pjesë thelbësore e kombinimit të energjisë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Prishtine
 • Prishtinë, Kosovë
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 04-12-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Recepsionist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-12-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shell Kosovo hap konkurs per: Recepsioniste

Detyrat

 • PËRGJEGJËS PËR KRYRJEN E KONTROLLIT TË IDENTITETIT TË MYSAFIRIT SI DHE TË GJITHA PROCEDURAVE TË ZAKONSHME NË RECEPCION.
 • PLOTSIMIN E KËRKESAVE TË MYSAFIRËVE
 • PËRGJËGJËS PËR MBAJTJEN E EVIDENCËS SË MYSAFIRËVE DHE TË VIZITORËVE QË HYJNË DHE DALIN NGA HOTELI
 • PËRGJEGJËS PËR ZHVILLIMIN E BISEDAVE PERSONALE TELEFONIKE ME KLIENT DHE SHITJE TË SHËRBIMEVE
 • PËRGJEGJËS PËR DORËZIMIN DHE PRANIMIN E ÇELËSAVE TË DHOMAVE
 • PËRGJEGJËS PËR TRAJTIMIN PROFESIONIST TË REKLAMACIONEV TË MYSAFIRËVE,BRENDA KUADRIT TË MUNDËSIVE,
 • PËRGJEGJËS PËR PËRKUJDESJE TË SJELLSHME, MIQËSORE, PROFESIONALE DHE XHENTILE NDAJ MYSAFIRËVE PËRGJEGJËS PËR PËRMBUSHJEN DHE RRESPEKTIMIN E STANDARDEVE TË SHËRBIMIT NË RECEPCION
 • PËRGJEGJËS PËR ZGJERIMIN DHE RUAJTJEN E KONTAKTEVE ME MYSAFIRËT
 • PËRGJEGJËS PËR PROCESIN E REGJISTRIMIT TË MYSAFIRËVE, MARRJEN E TË GJITHA INFORMATAVE.
 • TË RESPEKTOJ HIRARKINË DHE SPECIFIKAT E KOMPANISË
 • RUAJTJA E RAPORTEVE KOLEGIALE ME DEPARTAMENTET DHE SEKTORË E TJERA TË KOMPANISË.

Kualifikimet

 • MENAXHIMI I NJERËZËVE.
 • PLANIFIKIMI, NGRITJA E PUNËS NËGRUP.
 • DHËNJA E INFORMATAVE KTHYESE.
 • SHËRBIMI NDAJ KLIENTIT
 • SHKATHESI TË SHKELQYERA NË KOMUNIKIM ARSIMIMI PROFESIONAL NË FUSHËN TURIZEMIT DHE HOTELERISË, EKONOMISË APO TË NGJAJSHME
 • NJOHJA SHUMË E MIRË E PUNËS ME KOMPJUTER
 • NJOHJA E GJUHËS ANGLEZE
 • E DOMOSDOSHME PATENT SHOFER KATEGORIA-B
 • E DOMOSDOSHME PËRVOJE PUNE,SE PAKU 3 VJET .

Shënime

Duke klikuar më poshtë do t'ju shfaqet emaili i kompanisë për të aplikuar tek pozicioni.
Kliko këtu për të dërguar CV tënde direkt tek kompania

APLIKIMI DUHET TE BEHET  VETEM ONLINE DUKE DERGUAR: CV-n TUAJ  ME FOTO PERMES  E-MAIL,ADRESES:

NE SUBJEKT LETESHENOHET POZITA PER TE CILEN APLIKONI. INFORMATA SHTESE PREJ ORES 08.00-17.00 NE TEL:+38649940014
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".