Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Intesa Sanpaolo Bank Albania

Intesa Sanpaolo gëzon një prezencë të përzgjedhur në Europën Qëndrore dhe Lindore, në vende të Lindje së Mesme dhe Afrikës së Veriut me mbi 1,083 degë dhe 7.9 milion klientë të cilët i përkasin filialeve të Grupit që zhvillojnë aktivitetin e tyre në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve bankare për individët dhe shërbime bankare komerciale në 11 vende. Gjithashtu, një rrjet ndërkombëtar specialistësh në mbështetje të klientëve korpor...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Ismail Qemali
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 4 22 76 000
 • Mobile:
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-11-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-11-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Intesa Sanpaolo Bank Albania kërkon të punësojë personel ne pozicionin:  Agjent per Call Center - Tiranë

Detyrat

Përgjegjësitë kryesore:

 • Të përmbushe shërbimet dhe objektivat e bankës ndaj klientëve.
 • Të përmbushë kërkesat e klienteve për shërbimet e ofruara nga Call Center, të merret me ankesat e klientëve dhe kërkesat e tjera, të delegojë dhe / ose të bashkëpunojë me departamentet e  tjera përkatëse për secilin produkt / shërbim.
 • Ka përgjegjësinë të kontaktojë klientët për të mbledhur pagesat e prapambetura.

Kualifikimet

 • Aftësi të forta marketingu dhe shitjeje Aftësi të forta të komunikimit me shkrim dhe me gojë; ndjenjë të lartë përgjegjësie i vëmendshëm në detaje, me qëllime të përcaktuara.
 • Aftësi negocimi.
 • Të jetë i gatshëm të punojë në grup dhe me turne.
 • T`ju përgjigjet telefonatave, në përputhshmëri me treguesit kryesorë të performancës.
 • I gatshëm për të ndihmuar kolegët e tjerë të ekipit për çështje të përditshme dhe / kur janë në vështirësi.
 • T'i ofrojë klientit pikat e forta dhe më të mira te produktit.
 • Angazhim maksimal për t'i ofruar klientit shërbim të shkëlqyer.
 • Aftësi për prioritizimin dhe menaxhimin e detyrave të shumta.
 • Aftësi komunikimi, aftësi për zgjidhjen e problemeve dhe aftësi analitike.
 • Aftësi për të punuar i /e pavarur dhe për t'iu përshtatur një mjedisi në ndryshim.
 • Të dëgjojë me kujdes reagimet e klientëve.
 • Të përdorë me shpejtësi dhe efikasitet programet dhe telefonin në të njëjtën kohë.
 • T'i shpjegojë produktin klientit, duke përdorur një gjuhë të thjeshtë dhe miqësore.
 • Të jetë i orientuar drejt klientit  duke e vënë atë në qendër të vëmendjes gjatë bisedës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
 • Diplomë Universiteti.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi (zë i këndshëm, i qartë dhe mënyrë e saktë në të shprehur).
 • Aftësi në ndërtimin dhe ruajtjen e marrëdhënieve të mira me të tjerët.
 • Të jetë i/e motivuar dhe të ketë dëshirë për të punuar në ekip (shpirti i ekipit).
 • I/E gatshëm për të punuar me orë të zgjatura, në fundjavë si dhe nën presion.
 • Njohuri shumë të mira në programet bazë të kompjuterit (Office).
 • I/E rrjedhshëm në anglisht dhe italisht.

Përvoja e preferuar: Të ketë eksperiencë të ngjashme pune në ekip    

Kandidatët duhet të dorëzojnë:  Letër interesi dhe një Curriculum Vitae së bashku me një foto të kohëve të fundit (në gjuhën angleze) Lista e notave gjatë viteve të studimeve Universitare Diplomën Universitare Aplikimet duhet të dorëzohen jo më vonë se  data 24 Nentor 2019.   

Dhe duhet të adresohen tek: Intesa Sanpaolo Bank Albania Departamenti i Burimeve Njerëzore Rruga: Ismail Qemali, Nr.27, Tiranë
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".